Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jogos volt ez a kolléganőm...

Jogos volt ez a kolléganőm részéről?

Figyelt kérdés
Tegnap rendeltem menüt egy étteremből, ebédszünetben leültünk enni. A leves jó volt, a másodikkal volt a probléma. Rántott hal volt. Alig pár falat után észrevettem a krumplipürében egy hosszú fekete hajszálat. Elment az étvágyam, ezért abbahagytam az evést. Megkérdeztem a többieket, hogy esetleg valaki nem vinné-e haza a kutyusának a legalább a husit, hogy ne vesszen kárba. Senkinek nem kellett, ezért úgy döntöttem, kidobom a kukába. Erre az egyik kolléganőm akivel amúgy se igazán kedveljük egymást, rám mordult. Hogy milyen finnyás vagyok, az csak egy hajszál volt, nem egy levágott ujj, nyugodtan megehettem volna attól. Meg hogy ételt nem dob ki egy normális ember, mikor máshol a világon meg éheznek. Egész délután szar kedvem volt emiatt. Szerintetek igaza volt?

2021. nov. 18. 10:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%

Nem volt igaza.

Tipikus rosszindulatú nulla ember.


Az máshol éhezéshez annyit, hogy ha egy fokkal figyelmesebben készítik el az ételt, akkor nem köt ki az étel a szemetesben, ki tudja milyen higiéniai körülmények között készült.

Te meg ráadásul fel is ajánlottad.

2021. nov. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%

bolhából elefántot ne csinálj!


Teljesen fölösleges itt ragozni, hogy igaza volt vagy sem...

EGy ilyen hangyap.csányi ügyet két mp múlva el kell felejteni...

2021. nov. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
24%

Igen.


De még ha a pürét ott is hagyod, a hallal mi bajod volt? Simán megehetted volna.

2021. nov. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%
Én egyszer jártam így, de megettem az ételt, mert sajnáltam kidobni, és amúgy nagyon finom volt, és tök éhes voltam, de másra sosem szólnék, nincs jogom beleszólni másnak mennyi fér bele! Én inkább magamat tartom trógernek, hogy megettem így is. Ne foglalkozz vele
2021. nov. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Elkérte, hogy akkor majd ő megeszi? Nem? Akkor mit vinnyog? Odamondtam volna neki, szedje ki azt egye.
2021. nov. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
62%

Menzán ettem egész életemben. Egy hajszál az semmi.


Bendegúz is megnondta: "csukjuk be a szemünket azt úgy falatozzunk"

2021. nov. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
68%

A kolléganőd idióta... Én is utálok ételt kidobni, de sajnos a hajszál meg egyéb undormányok egyszerűen elveszik az ember étvágyát és kész...


Nincs mit ragozni ezen, ne foglalkozz a csajjal. Sok hülye ember van a világon.

2021. nov. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
28%
Teszem azt, nyáron étterem teraszán eszel. Rászáll egy légy/darázs/bármi az ételre. Felállsz és otthagyod?
2021. nov. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
26%

Egy hajszál?

Túlélted ezt a lelki traumát?


Hogy lehet valaki ennyire finnyás?

2021. nov. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
89%

El kell engedni. Ha ilyen van, akkor vissza kell kérdezni, hogy ő milyen megoldást adna?

Emlékszem általános iskolában volt egy fréfi tanárunk, akit bármelyik gyereket ha rajtakapott, hogy a félig rágott szendvicset kidobja ő is jött a máshol éheznek szöveggel és kb ott szégyenítette meg a gyereket mindenki előtt. Ennek eredménye az lett, hogy a táskák tele voltak féligevett penészes szendvicsekkel, mert szégyen kidodni. De megoldást sose adtak a problémára, hogy akkor mit kell csinálni az olyan kajával, amit már nem kívánsz megenni, de más embernek se akarod (nincs gusztusod odaadni) és kutyád sincs...

2021. nov. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!