Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a véleményed az olyan...

Mi a véleményed az olyan emberekről, akik azzal keresik a pénzt hogy videójátékokkal játszanak?

Figyelt kérdés

Ilyen a TheVr, Pingvinharcos, Nessaj, luckeY stb.


Én személy szerint úgy gondolom, hogy ez is egyfajta szakma amit lehet jól csinálni és lehet rosszul. Aki jól csinálja, eltudja adni magát és szórakoztatni a közönséget arra van kereslet és befuthat.


Bár manapság már nagyon telítve van a piac, így szinte esélytelen komolyabb karriert befutni ezzel.


De akiknek sikerült, azoktól én nem sajnálom a pénzt, és nem nézem le őket hogy ezzel foglalkoznak.


Ti mit gondoltok?



2021. nov. 20. 16:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha van kereslet arra, amit csinálnak, miért ne? Nem tartom őket rosszabbnak azoknál, akik azzal keresnek pénzt, hogy fociznak, ráadásul még csak nem is túl jól, de ettől függetlenül közpénzből kapnak milliókat.
2021. nov. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Én ezzel úgy vagyok, mint a cégvezetőkkel, milliomosokkal, vagy csak azokkal akik beleszülettek a gazdagságba. Ő életük, ő szerencséjük, ő dolguk. Ha tud vele pénzt csinálni, csinálja, főleg ha élvezi is közben.
2021. nov. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Semmi különösebb. Ugyanaz a kategória mint a délelőtti beszélgetős műsorok voltak régen a tévében. Nem hiszem, hogy túl sokat adnának a világnak, de kárt sem okoznak.
2021. nov. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolom, hogy piacgazdaság van. Igény van rá, akkor miért ne? Főleg ha azt jól csinálják. Engem sokkal inkább zavar, amikor valaki a primitív bunkóságából, meg a zülléséből csinál pénzt, sőt, válik groteszk módon példaképpé fiatalok számára.

Továbbá azt érzem, hogy a videojátékokat divat gyűlölni. Eközben meg vannak, akik abból gazdagodnak meg, hogy egy hónapot egy bekamerázott házban töltenek, nettó semmittevéssel. Vagy ha már játékok: érdekes, azt, hogy egyik-másik focista annyit keres egy évben, amennyit egy munkásember egész életében nem lapátol össze, azt jóval kevesebben nehezményezik.

2021. nov. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Aki tud egyedi tartalmat gyártani, annak lesz közönsége és megérdemli a pénzt, amiért megdolgozik.
2021. nov. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
17%
Nekem a viszkok feuzsi a kedvencem. Közeledik a 40-hez és még mindig 10-13 éves gyerekekből él. Szégyen.
2021. nov. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
82%
Engem nem érdekel ki mivel keresi a pénzét. Ha megdolgozik érte, akkor megérdemli. Bár külföldön néhány ember már tényleg durván megszedte magát ebből, és a pénzhez képest amit kap, elég trágya a minősége és igénytelen. Itt azokra a lányokra gondolok akik mikrofonokat nyalogatnak élő adásban és várják a donationt meg a feliratkozásokat.
2021. nov. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
20%
Szabályozni kelene hogy, csak nézetségböl kapjanak pénzt mert ezeket az embereket gyerekek nézik.És akiket irtál sokszor be kamuzák hogy, alig van pénzük közben a twich ki kerültek adatok ami milliok voltak csak a platformbol.Amiket a nézők küldenek azokról semmit nem tudonk.De a ki szivárgot adatok után egyik emberke se éget a pofája.És még mindig azt kamuzák nincs pénzük.A gyerekek meg továbra is küldenek nekik mivel még serdülök és nem látják átt a dolgokat.De az egyik még azt is mondta hogy, hajléktalanak alig ad valamit amikor egy 200 millios ferádit is vehetne lassan.Aki meg rászorulna annak nem ad semmit.
2021. nov. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem egy nehéz szakma/ vállalkozás. Ahogy írod, itt az lehet sikeres aki szórakoztató, jól tudja eladni magát, ami egyáltalán nem egyszerű. És még így is, évekbe kerül felépíteni egy stabil x ezres közésséget, akiktől aztán a donate-eket kaphatod. A VR sem úgy kezdte hogy a semmiből lett sok száz ezres követő tábora. Nagyon időt és energiát öltek bele, ami mostanra már bőven megtérült. De zavar e ez bárkit is? Én nem hallok olyanokat hogy - a VRnál maradva - nézői donate-ekből vettek luxus autót, luxus házat, luxus utazást, stb. Ők megmaradtak azoknak az egyszerű, szerethető, vicces figuráknak akik valószínűleg a csatorna megalakulása előtt is lehettek. Én az olyan videósokat nem szeretem, akik a nézőiktől kapott pénzzel látványosan felvágnak - az ilyen csatornákat nem követem többet
2021. nov. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Jól csinálják. Ez sosem azt minősíti, aki csinálja. Azt, akinek hála van bevétele. Ugyanez a véleményem a prostikról is.
2021. nov. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!