Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munka mellett hogy van energiá...

Munka mellett hogy van energiátok másra?

Figyelt kérdés

19/F

Most kezdtem el dolgozni egy hónapja a LIDLben.

Hát gyakorlatilag egy hónapja úgy érzem hogy mást nem is csinálok.

Hazajövök full fáradt vagyok bármit is csinálni csak fekszem az ágyban majd elalszok.

Általában reggel 5re kell menni 3ig és az azt jelenti hogy hajnal 4kor van kelés.

És általában 10-11korul sikerül elaludni.

Én nem tudom h ez majd elfog múlni és az eleje ilyen nehéz?

A fáradtságtól (mert szinte fizikai munka), nincs étvágyam szerintem le is fogytam már vagy 5kgt.

Edzeni szeretnék eljárni de így lehetetlen


2021. nov. 21. 11:35
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

#20 Lehet, hogy ezért nem ment vissza sok vendéglátós a covid mizéria után :D

Ez olyan számomra, és lehet hülyeséget gondolok, mint a kamionozás. Lehet sokkal többet keresni, de csak, mert sokkal többet dolgoznak...

Számomra sok helyen a futárok is ilyenek, jóval többet keresnek, de jóval többet is dolgoznak.


Szerintem ez abszolút abnormális. Pénz ide, pénz oda, de van mait nem kéne már vállalni.

Szerintem abszolút normális az, hogy valakinek a "csak" 8 órás fizikai munka is sok egy idő után.

Persze lehet csinálni 10-12-14-16 órában, de elmebeteg dolog.

Kell a pénz az biztos, de mikor az emberek energiaitalon, kávén, cigin meg fájdalomcsillapitón élnek, meg neadja isten, de sajnos jó sok egyéb drogokkal... Hát na.

2021. nov. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Persze, hogy ezért nem jöttek vissza. Azért írtam 1 hónapot. Nem példás az amit mi csinálunk. 1 hónap után viszont értékelné a jelenlegi munkahelyét és szabadidejét. Eszemben sincs megszólni bárkit, amiért nem olyan hülye, hogy 14 órát beálljon dolgozni.
2021. nov. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Persze értem.

De szerintem csak ideig tudná értékelni az ember, amint megszokja ugyanolyan szar lesz.

Én is igy voltam mikor 40 be dolgoztam, azt hittem majd 30 ba úristen olyan könnyű lesz. Aztán pár hét, hónap után ezt szoktam meg és ugyanazt érzem, ugyanúgy lefáradok, tök mnidegy az a +1 nap szabadnap.

Annyi, hogy többet vagyok itthon és több dolgot tudok esetleg csinálni, de meló nem könnyebb így se.


Ugyanúgy mikor szezonálisabb idő van, sok a túlórázás, utána a sima munkarend olyan könnyű, de csak egy kis ideig aztán visszaáll az ember...

Ami szar, az szar, kis idő múlva megszokja az ember és ugyanúgy szar lesz a szar akárhogy is próbálja az ember fényesíteni.

2021. nov. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
En vendeglatas melett is edzek meg csinalok mindent. Inkabb lenyomok 4 full napot a haverokkal es keresek heti 100at +ingyenkaja, mint h 5 napozzak 200-250er 🤷‍♂️
2021. nov. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Van az 400 ezer is.
2021. nov. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Most offolom tudom a kérdést, de egy mosogató is 1400 órabért kap átlagosan.
2021. nov. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Igen egy szakacs meg mar 2000 meg 2500. Napi 25 siman megvan
2021. nov. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Ezen a héten 55 órát dolgozol. Kicsit sokallom..havi szinten ha számolok 190oram megvan kb és olyan nettó 240et fogok kikapni
2021. nov. 26. 00:55
 29/33 A kérdező kommentje:
Dolgozok*
2021. nov. 26. 00:55
 30/33 anonim ***** válasza:
Hát az elég lószar pénz. Még 40 órában sem épp sok, épphogy elmegy kategória szerintem. Ennyi órával 300 alatt viccnek is szörnyű :(
2021. nov. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!