Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munka mellett hogy van energiá...

Munka mellett hogy van energiátok másra?

Figyelt kérdés

19/F

Most kezdtem el dolgozni egy hónapja a LIDLben.

Hát gyakorlatilag egy hónapja úgy érzem hogy mást nem is csinálok.

Hazajövök full fáradt vagyok bármit is csinálni csak fekszem az ágyban majd elalszok.

Általában reggel 5re kell menni 3ig és az azt jelenti hogy hajnal 4kor van kelés.

És általában 10-11korul sikerül elaludni.

Én nem tudom h ez majd elfog múlni és az eleje ilyen nehéz?

A fáradtságtól (mert szinte fizikai munka), nincs étvágyam szerintem le is fogytam már vagy 5kgt.

Edzeni szeretnék eljárni de így lehetetlen


2021. nov. 21. 11:35
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Én 240-300 órákat dolgozok fix 170 ezer nettóért, és sajnos nem viccelek. Borsod megye. Már dolgozom a váltáson, csak azért jöttem el ide dolgozni, mert akkor perpillanat nagyon nem volt más, és inkább jöttem ide, mint valamelyik sorra. Mellékesen nem vagyok tanulatlan.
2021. nov. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 Kis Peter-IStvan ***** válasza:

Lesz az jobb is rosszabb is. Attol fugg te is mit akarsz . Masok is irtak, h. be lehet allni a ritmusra.


Igy neked mint kezdo azt tanacsolom legalabb fel evet ne sirdogalj, aztan ha sehogy sem megy akkor el lehet gondolkozni egy valtasban, de addig semmikepp.


Visszaterve az orarendre/ritmusra : tehat meg lehet szokni, en sem szeretek koran kelni(bar ez relativ) ,megis megszoktam . Dolgoztam 2 valtasban 8 orat, 1 valtasban 8 orat, 1 valtasban 9 orat. Annyi elonyom mindig volt, h. a munkahely azert eleg kozel volt es van. Viszont megjegyeznem hogy a reggel 5 orai kelest soha nem szerettem es nem is szeretem .

Ennek mondjuk konnyu az oka, elarulom. Nagyon sok ismerosom dolgozik irodaskent es olyan helyeken ahol a 8-9 akar delelott 10 orai a kezdes. En ezzel sosem tudtam felvenni a versenyt a 6 oras munkakezdessel. De amig ezt valtasban csinaltam mindig volt egy konnyu hetem es egy nehez hetem. Aztan amikor ugy adodott, h. egy valtas es MINDIG 5 kor keles, akkor sajnos tobbszor le kellett mondjam a delutani tarsas programokat. Ez sajnos ezzel jar, de amint lehetosegem volt kesobb kezdeni(es mondjuk tobb penzert is, azert az is sokat tett a latba)rogton elvallaltam es melo helyet csereltem.

Ez nekem igy jott ossze.... mostanaban reggel 7 re jarok, 6-kor kelek. Ez meg az a szint amikor d.u. tudsz az ismerosokkel ertekezni, talalkozni.


.....A prioritasokat szemelye valogatja, de a reggeli 4 oras kelesekkel bulizas NINCS, meg hetvegen is nehezen.

Ha nem vagy az a bulis kijaros tipus , akkor siman megszokod.


Mondjuk kulfoldon mar hajlekonyabb lennek ami az orarendet es a valtasokat illeti, de az mar egy mas beszelgetes .

2023. jan. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
En 210-220 orakat nyomok ugy 10 eve, most kb 550ert. Nemnagyon van uresjarat, vegig porges. Neha van 10 perced enni, cigizni meg hugyozni, de szeretem amugy meg haverok a kollegak
2023. jan. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!