Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy cég szarul fizet az...

Ha egy cég szarul fizet az ember rosszul is érzi ott magát, nincs fejlődés se akkor ott MI értelme dolgozni?

Figyelt kérdés

Életképes kombók:

szar bér, de jó a társaság = megéri

szar a légkör, de nagyon jó a bér = megéri

szar a légkör szar a bér, de szakmailag sokat fejlődök, ugródeszkának jó = megéri


De ahol szar a légkör, szar a bér, és még fejlődés sincs, egy pocsolya, ott mi értelme melózni?

Mert azért nem éppen üres a cég, így sokan mégis itt vannak. Mindenki „jobb híján” van itt?


2021. nov. 23. 07:10
 1/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Hát ha neked az az ott az itt, akkor miért dolgozok mégis ott? Gondolom nincs más, Balázska.
2021. nov. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Van, akinek nincs más lehetősége, mert nincs piacképes végzettsége és még ráadásul olyan helyen is él, ahonnan a legsz.rabb munkahelyre is jócskán utazni kell. De nem tud normálisabb környékre költözni, hiszen nincs rá pénze, mert nincs piacképes végzettsége, és már körbe is értünk.
2021. nov. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
Munkaalapú társadalom van, kérem, mondta a Vezír. Örüljünk, hogy vannak Mészárosok, és vannak koldusok?
2021. nov. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Kérdezd meg az ország 80%-át, nekik elég a langyos hugymeleg pocsolya 20on éveken át
2021. nov. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Neked nincs is munkád? Mindig ráérsz gyakorizni?
2021. nov. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nincs más hely ahova kellene mert internetes trollkodással tengődik a szánalmas mindennapjaiban ahelyett hogy megpróbálni kitörni.

Ismerős a helyzet,Balázska?

2021. nov. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen munkahelyem, egy év után le is léptem.

Valami motiváló faktor mindenképpen kell, ami ott tartja az embert, legyen az jó közeg, jó fizu, érdekes feladatok, vagy bármi. Ha semmi nincs, akkor kuka.

2021. nov. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát ez jó :DD


Én:

szar bér, de jó a társaság = eljöttem :'D

szar a légkör, de nagyon jó a bér = eljöttem :D


Egy szó mint száz: én nem tudok megalkudni, ahol xar a légkör vagy xar a bér, ott nem maradok sokáig. Eddig sosem bántam meg. (kop-kop) De ez én vagyok, irigylem aki bírja/csinálja. Én nem. Minden egyes ilyen nappal meghalnék.

2021. nov. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!