Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Dévényesek most ugye nem...

Dévényesek most ugye nem dolgoznak, addig mit lehet tenni, hogy a babám fejlődése ne maradjon el?

Figyelt kérdés
Aszimmetrikus izomtónus most derült ki, de egyik gyógytornász sem dolgozik. Valaki talált olyan DSGM terapeutát, aki dolgozik? Tudom járvány meg minden, de ha a gyerek majd egy évesen tanul meg forogni stb, az nagy baj :( Egyfajta gyógytornát betanultunk online, de nem segít.
2020. máj. 4. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, off lesz, de hogy derült ez ki?
2020. máj. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Voltunk 3 hónaposan neurologusnál egyebek miatt, de azt mondta, minden tökéletes, a csípőszűrés is rendben volt. Már akkor sem tetszett, hogy utál hasalni, minden percért megszenvedtünk. Most 5 hónapos, pár hete vettem észre, hogy az egyik karját egyre nehezebb mozgatni, ellentart, a másikat engedi nyújtani. Gyógytornásszal konzultáltam (nem Dévényes), aki azt mondta egyértelműen aszimmetrikus a tónus. Felhívta a figyelmem, hogy a hurkák is aszimmetrikusak (combot és felkart kell nèzni)-én azt hittem, az ortopedián szóltak volna, ha baj.
2020. máj. 4. 13:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem hívott a Dévényesünk, hogy újra dolgozni fognak, felmérték, hogy kinek sürgős, kinek várhat a kezelés. Szóval van ahol már dolgoznak, próbálkozz esetleg más településen ha meg tudjátok oldani.
2020. máj. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Illetve még mindig csak oldalra forog. Hason már jobban szeret lenni, de nem támaszt jól, oldalra viszi a karjait.
2020. máj. 4. 13:44
 5/7 A kérdező kommentje:
Melyik településen vagy? Mi budapestiek vagyunk.
2020. máj. 4. 13:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Miskolc 😕 Az kicsit messze van nektek. Egyébként mi is ilyen problémák miatt voltunk várólistán. Utált hasalni. De aztán most ez elkezdett alakulni, már egyre többet van hason, és hasra is fordul hátról. Ettől függetlenül megnézetem majd. Szintén 5 hónapos.
2020. máj. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindegyik utal hasalni,kb fel eves koraig. Onnantol szeretik,h tudnak forogni meg hason jatszani,illetve elbirjak a fejuket.
2020. máj. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!