Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyi siker engem miért...

Munkahelyi siker engem miért nem lelkesít?

Figyelt kérdés

Kollégám kérdezte hogy miért nem készítek Linkedin profilt ahová kitehetném a projekteket amiken dolgoztunk a nagynevű ügyfeleknek meg ilyesmi. Emlékszem hogy 20 éves koromban én is azt gondoltam ez mekkora dolog, hogy ilyen meg olyan nevű cégnél dolgozok meg ilyen meg olyan ügyfeleknek. De aztán rájöttem ez szó szerint semmit nem jelent.


Úgy értem a kutyát sem érdekli! :D


Van akinek később is megmarad ez a csodálat és büszkeség a cég iránt akit szolgál vagy a "nagy nevek" iránt?



2021. nov. 24. 08:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hee? Én most konkrétan abból élek vállalkozóként, hogy az elmúlt 15-16 évben hol és mit dolgoztam- 0 hirdetés, linkedin profil alapján megtalálnak
2021. nov. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

# 1


ne magadra vedd, nem is rád gondolok, de ugye oda az is beírhat bármit aki mondjuk sehol nem dolgozott az elmúlt 15 évben :D

2021. nov. 24. 09:04
 3/12 anonim ***** válasza:
Attól, hogy beír valamit 1000+ kontaktja nem lesz
2021. nov. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
32%

Ez ambíció kérdése.

Neked nincs, gondolom soha nem is volt. Ezzel nincs semmi gond, nem akar mindenki karriert építeni.

2021. nov. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

# 4


Ambíció az hogy állandóan azzal kérkedek hogy éppen milyen nagy ügyfélnek dolgozunk?

2021. nov. 24. 10:08
 6/12 anonim ***** válasza:
Engem sem lelkesít. Mi lelkesítő van abban, hogy kiszolgáltatott biorobot az ember, még szellemi munka esetén is?
2021. nov. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Olyat írj bele, ha akrsz ilyet csinálni, ami neked volt nagy eredmény, és nem "csak a cégnek".
2021. nov. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
mert legbelül tudod, hogy egy csicska vagy
2021. nov. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Attól, hogy beír valamit 1000+ kontaktja nem lesz"

- Lol ezt vitatom, beírtam pár fancy szót és szó szerint nem jelölgettem SENKIT kb a 100 ismerős kontaktom után. Most kb 520 van, és naponta jön jelölés. :P Meg havonta 2 HR fejvadászajánlat. Egyiket sem én kerestem meg jelölgettem. És nem töltöttem fel 1 projektemet sem, pedig akadtak szép eredmények.


Másrészt a kérdező arra értette, hogy nem érdekli ez a kifelé mutogatás. Egy egyéni vállalkozó az más tészta. Ott neked KELL a sales miatt managelned magad.


Egyébként a portfólió építés szerintem épp egy jó dolog tud lenni. Ha van amire büszke vagy, simán kiteheted. De ha letojod sem leszel kevesebb, nem ez fog meghatározni. :)

2021. nov. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9 A matek ugye nem erősséged?


"1000+ kontaktja nem lesz" - Lol ezt vitatom


"Most kb 520 van, és naponta jön jelölés"


A mostani 520 kontaktból mikorra is jön majd össze a naponta érkező jelölésből az 1000+?

2021. dec. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!