Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak a rosszindulatú...

Mit csináljak a rosszindulatú kollégákkal?

Figyelt kérdés
2 hónapja dolgozom egy irodában és van három nő, akik folyamatosan mások magánéletében vájkálnak. Az elején csak pletykákat mondtak nekem a kollégáinkról (nem nagyon vagyok vevő ezekre, mert vagy igazak, vagy nem, jobban szeretek saját magam véleményt alkotni az emberekről), de most már rólam is elkezdtek beszélni. Egyszer elnéztem valamit, mert nem aludtam ki magam és fáradt voltam, erre az egyik nő hangosan kinevetett. Azóta ez többször is megismétlődött. A legszebb az egészben, hogy egymást is kibeszélik. Mégis mit kellene tennem, hogy leszálljanak rólam? Engem nem érdekelnek a pletykák, amikor mondják, akkor is szó nélkül ülök, nem szólók hozzá a témához (nem is adom tovább). Már kezdem megelégelni ezt a fajta viselkedést, úgy érzem megfulladok ebben a mérgező munkahelyi légkörben.
2021. nov. 24. 15:25
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a legegyszerűbb módja,ha végzed a munkád és nem folysz bele a történeteikbe.

Kell egy kis idő,amíg rájönnek,hogy munka téren nincs rajtad fogás,a pletykákat meg nem adod tovább, tehát nem kavarod a sz.rt.

Nekem ez mindenhol bejött.

Én szórakoztatónak találom,hogy néhány hónap vagy év távlatából mennyi mindent össze lehet rakni emberekről az ilyen azt mondta,ezt csinálta pletykákból.

Magamban jókat nevetek ezen.

2021. nov. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!