Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan tudném a kollégám...

Hogyan tudném a kollégám leállítani?

Figyelt kérdés
Egy raktárban dolgozunk, ott kezdődött az egész, hogy új főnököt kaptunk, aki egy hatalmas tahó. Étkezdénkben van egy hűtő, ahova az ott dolgozók pakolják a kajáikat. Haver kifigyelte hogy a főnök mindig rauch teát iszik, és egy idő után szokásává vált minden nap beleköpni egy elég isteneset :D Ami amúgy még elég vicces is volt, amekkora tahó a főnök. Főleg a haver hülye vigyorával amikor akcióban volt, az a fej mindent megér, mindig mikor megtette nagyon örült magának, fél órán keresztül nevetett általában, ellehetett rajta műsorozni. Viszont kb 1 hete elkezdett más dolgozóékba is beleköpni, mindig elkéretőzik kamuból wc-re , aztán csinálja a dolgát. Ami már szerintem nem vicces, elég nagy parasztság, vannak itt bunkók, de szerintem ez már kicsit túlzás amit csinál. Beköpni nem akarom mert jó haver, mikor szóltam neki hogy álljon le csak nevetett szokása szerint. Hogy állítsam le?

#rosszindulat #beleköp
2021. szept. 10. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Azért tényleg jó nagy tahó alapvetően is, de úgy meg, hogy covid is van…. sült paraszt!
2021. szept. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem a főnökébe beleköpni is gáz amúgy. Azért nem tetszik most már, mert fèlsz mi, hogy a tiedbe is?

Hidd el a tiedbe is. Ennyi.

2021. szept. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én nem ott tárolom, hanem a szekrényemben. De nem hiszem hogy megtenné. Amúgy az is gáz valamennyire, jah, de ha a tied lenne nem biztos h ezt mondanád.
2021. szept. 10. 22:10
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Érezte, hogy már nem vicces, aztán megrendült a funny guy szerep. Állítsd le, mert ennek lehetnek elég komoly következményei is.
2021. szept. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Beszélj vele, hogy ez már nem vicces és muszáj lesz jelentened ha nem hagyja abba.
2021. szept. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem elég ha már nem mutatod ki neki hogy vicces és akkor már nem tud kivel nevetni ezen, nem lesz érdekes, izgi, vicces ezt csinálnia mert ugymond nem lesz rá "közönség"
2021. szept. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Lehet a tiédbe is beleköp.
2021. szept. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Elvileg már leállt, de néha még mindig látom azt a sunyi mosolyát, mindegy, majd lebukik, én szerencsére sose tároltam a kajámat a közösbe
2021. szept. 21. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!