Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkatársaim állandóan...

A munkatársaim állandóan panaszkodnak a munkahelyre, éjjel-nappal ez megy, mindenhol így van?

Figyelt kérdés
Első munkahelyem, a főnök korrekt, a munka nem túl bonyolult, a fizetés sem rossz. Könnyű fizikai munka. De 8 órában hallgatom a munkatársak sírását, úgy szidják a céget mintha a halálos ellenségük lenne. Minden reggel vérig sértve érkeznek meg a munkahelyre. Minden nap elmondják hogy felmondanak, de 1 év alatt még senki sem mondott fel. Ez az állandó panaszkodás jobban lefáraszt szellemileg mint maga a munka.
2021. nov. 25. 08:17
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

tipikus rinya, ha nincs gond, akkor majd gyártanak maguknak


pontosan miket szoktak emlegetni? és szerinted mennyire jogosak ezek?

2021. nov. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
A legtöbb helyen ez megy. Ha tényleg olyan szar, akkor miért nem váltanak? Gondolom nincs piacképes tudásuk es nagyon jól tudják, hogy nem találnának jobbat
2021. nov. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Tipikus biorobotság. Mindenki mást kell szidni a saját helyzetük miatt, amiből nem látnak kiutat. Ők még véletlen se legyenek felelősek azért, amiért többre nem képesek.
2021. nov. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha így is van, én nem vagyok ebben partner. Meg szoktam mondani ilyenkor, hogy figyi, akkor állj neki keresni új állást. Ha neked ennyire kellemetlen itt, hosszú távon rá fogsz menni, amiért csak magad okolhatod, mert nem lépsz. Aztán általában kiderül, hogy üres hisztiről van szó, mindenesetre én megoldásorientált vagyok, nem közösen sebet nyalogató.
2021. nov. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyanez. Még egymás helyett is felháborodnak. Én azt szoktam csinálni, hogy egyedül eszem mert elviselhetetlen. A saját munkámat szerencsére egyedül csinálom.
2021. nov. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!