Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondanátok a munkahelyen...

Felmondanátok a munkahelyen pár kolléga miatt? Folyamatosan kapom a megjegyzéseket a külsőm miatt, de már odáig jutottak, hogy az ebédem elveszik, volt hogy az autóm kerekét engedték le.

Figyelt kérdés
Tudom nem vagyok szép de amit lehet megteszek, igényesen öltözök, idén lett fogszabályzöm is. Küzdök a kilókkal, diétázok is. Ezek mellett nagyon csendes visszafogott próbálok lenni. Az a bajuk velem, hogy magasabb a végzettségem, ez nyíltan megmondták. Mióta ott folyamatosan minden nap valamival beszélnak, elveszik stb..
2021. nov. 29. 08:24
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Főnökkel beszélés (nem tudom rájuk miképpen lehetne hatni ha beszélnél velük), a helyzet felvázolása. Ha nem segít, lépj. Bár lehet még rosszabb lesz a helyzet ha főnöknek szólsz, mert "elmentél árulkodni"...
2021. nov. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez a munkahely nyilván gyár vagy valami hasonló lehet. Irodában nem lehetnek ennyire tirpákok. Gyárban velem is csináltak olyat, hogy sót öntöttek a vizembe, meg eldugták a hátizsákomat. A gond az volt, hogy nem tudtam bizonyítani, kik volt. Verekedni meg nem érdemes, mert lehet, hogy direkt ezt akarják kiprovokálni, hisz ugyebár te kezdted, és ezt többen is meg fogják erősíteni, és ki leszel rúgva. Az ilyenek úgy vannak vele, hogy egy pofánvágást megér nekik, hogy kirúgathassák a kollégát, aki szálka a szemükben.

A legjobb felmondani, de csak ha találtál új munkát.

2021. nov. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 yoshimitcu ***** válasza:
100%
Azért kapod az ívet, mert látják hogy következmények nélkül megtehetik, nemtudod megvédeni magad, és ami csak rosszabb lesz. Én középiskolában voltam így, ami odági fajult hogy összeverekedtünk. Bele vertem a fejébe osztálytársamnak. Utánna abbamaradt a kötözködés. Munkahelyen ilyet nem mernek velem megtenni, mert úgy verném állon hogy a fogát elnyelné. 31F.
2021. nov. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
11: Meg ha be vannak nyalva a főnöknél, akkor nem fog velük csinálni semmit, balhé esetén pedig automatikusan nekik hisz. Tapasztalatból írom.
2021. nov. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
13: Iskolákban mondhatni megszokottak az ilyen dolgok. De az elég alja munkahely, ahol felnőttként felnőttekkel dolgozva is arra kell vigyázni, hogy nehogy droidcsicska legyél.
2021. nov. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Irodai munka önkormányzatnál, pedig elsőre normális helynek tűnt, jól is fizetnek.
2021. nov. 29. 09:33
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Irodai munka?

Na, ez szép!

Menj be a jegyzőhöz négyszemközti beszélgetésre!

2021. nov. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Jól írják itt sokan, a főnököd igenis, tudjon róla.

Én anno nem szóltam a főnöknőmnek (úgy voltam, nem óvónéni, de ma már nagyon bánom). Egyszerűen felmondtam, akkor viszont elmondtam neki, milyen szemét emberek a kolleganők az irodában. Akkor azt mondta, sajnálja, mert átrakott volna másik osztályra, ha tudja ezt (mivel a munkámmal nem volt baja, messze képzettebb voltam a többieknél). De akkor már meghoztam a döntést, mentem.

Szóval: Főnök, első körben!

2021. nov. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Fuh, az autóm kerekéért valószínűleg adtam volna pár pofont + feljelentést tettem volna.
2021. nov. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Úristen néhány felnőtt ember hogy lehet ennyire óvodás szinten.
2021. nov. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!