Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondanátok a munkahelyen...

Felmondanátok a munkahelyen pár kolléga miatt? Folyamatosan kapom a megjegyzéseket a külsőm miatt, de már odáig jutottak, hogy az ebédem elveszik, volt hogy az autóm kerekét engedték le.

Figyelt kérdés
Tudom nem vagyok szép de amit lehet megteszek, igényesen öltözök, idén lett fogszabályzöm is. Küzdök a kilókkal, diétázok is. Ezek mellett nagyon csendes visszafogott próbálok lenni. Az a bajuk velem, hogy magasabb a végzettségem, ez nyíltan megmondták. Mióta ott folyamatosan minden nap valamival beszélnak, elveszik stb..
2021. nov. 29. 08:24
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkodás nélkül otthagynám. Egy ilyen mérgező környezet nem csak a munkaidődet teszi tönkre. Titokban keress egy másik munkát és amint megvan az új hely azonnal repülj oda! Vissza se nézz! A munkahelyi bántalmazás ugyan olyan, mint az iskolai. Ez nem lesz jobb, nem fogják abbahagyni. Amikor a felmondás után kilépsz a munkahelyed kapuján olyan súly fog leesni rólad, hogy szárnyalni fogsz!

Merj tenni a jobb életedért! Ne nézz vissza. Nyafogni a főnöknek, vagy erőszakoskodni a többiekkel felesleges, ha nincs rá konkrét bizonyítékod akkor meg pláne! Ha téged kirugnak miattuk akkor ők nyertek, és téged még meg is aláznak vele!


Szóval hajrá, írd meg az önéletrajzod! Ennél van neked jobb munka, még rád vár az igazi!

2021. nov. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Lépj ki minél hamarabb, mert tönkretesznek lelkileg egy ilyen helyen. Főnöknek is szólj.
2021. nov. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
A kollégáid undorító férgek. Ha ilyen szinten vannak, változni nem fognak. Utólag már nehéz erélyesnek lenni velük szemben, de megpróbálhatod. Keress mást, és ha találtál normálisat, add be a felmondásod. (Én más okokból, de a kollégáim és főnököm szemétkedése is benne volt, ezt tettem.)
2022. okt. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Még mindig ott dolgozol?
2022. okt. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!