Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan tudom elszámoltatni a...

Hogyan tudom elszámoltatni a digitálisan vett havi volán távolsági bérletem a munkahelyemen?

Figyelt kérdés
Számlát nem kér a munkahelyem, hanem a bérletet kell leadni a könyvelésre, ezt vajon hogyan tudom megoldani egy digitális bérletnél?

2021. nov. 29. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a munkáltatódnak kéne erről felvilágosítást adnia. Én arra tippelnék, hogy printscreenelni a bérletet és elküldeni nekik e-mailben.
2021. nov. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet kinyomtatni valahogy? Általában a neten váltott jegyeket is ki lehet nyomtatni.
2021. nov. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez nem netes ez mobilalkalmazás
2021. nov. 29. 13:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Esetleg áfás számla igénylése? Úgy tudom azt lehet igényelni. Nézd meg a honlapon.
2021. nov. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A digitális jegyekről, bérletekről automatikusan számlát kapsz minden hónap első napján, az előző havi vásárlásokról, függetlenül attól, hogy mikor és milyen kezdőnappal vetted. Annyi a dolgod, hogy a cég nevét és adatait (adószámot is!) kell megadnod, amikor regisztrálsz az alkalmazásba. Onnantól kezdve ezt a számlát kell elküldened elektronikus formában, például e-mailben. Nyomtatva nem jó!
2021. nov. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!