Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi ebbe ekkora szenzáció? Azt...

Mi ebbe ekkora szenzáció? Azt hiszik szexelni mentem?Mindenki erről beszél a hátammögött.

Figyelt kérdés
Volt egy komoly kapcsolatom ami vége lett. Rá pár hónapra nagyon összemelegedtünk egy kollégámmal aki eközben állást váltott nem sokkal.(munkahelyen csak beszélgettünk, az tűnt fel másoknak,hogy sokat mosolyogtunk egymásra) Egyszer munka után egy parkolóban találkoztunk ahol beszálltam a kocsijába és elmentem hozzá. Ennek 2 hónapja. És 1 hete hallottam vissza,hogy a hátam mögött mindenki erről beszél,hogy tudják hová mentem aznap. Ebben most mi akkora szenzáció,hogy beszálltam egy kolléga autójába és elmentem hozzá (nem tudják hová mentünk ) ?
2021. nov. 30. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
És miért foglalkozol ezekkel?
2021. nov. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

ismernek mindkettőtöket, és beszélnek róla

lehet, hogy jól néz ki a pasi vagy megizélte fél melóhelyet

2021. nov. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Egyszerű emberek, azért beszélnek róla.
2021. nov. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%

Hát ha sutyorognak, és mondogatják, akkor adott helyzetben, mindenki előtt hangosan "Igen, dugtunk, és??? Van hozzá közötök?"

vagy sóhajtva megjegyezni, szintén hangosan: "Nos akik a hátam mögött sutyorognak, pont elég közel vannak a seggemhez, így ki is nyalhatják".

:)

2021. nov. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer volt egy céges bulink. Az egyik sráccal beszélgettem a pultnál kb. 1 órát, közben többször odajöttek mások is. Végül ő vitt haza engem meg még 2 kollégát. Másnap már azment melóba, hogy én részegen a wcben szexeltem a sráccal és az egyik sarokban lecummantottam. Hozzáteszem, hogy én nem is ittam alkoholt a buliban. Ilyenek az emberek, imádnak pletykálni. Én tovább terjesztettem, hogy terhes is lettem tőle. :D
2021. dec. 1. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!