Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha valaki àllandóan szivat a...

Ha valaki àllandóan szivat a munkahelyen, akàr nem szàndèkosan, ti megszivatnàtok?

Figyelt kérdés
Van kèt kollègàm, aki miatt a màr megcsinàlt munkàt mindig csinàlhatom újra mert elrontjàk. Ès vagy azzal, hogy nem akkor csinàljàk a sajàt munkàjukat, amikor kellene, (pl sorrend), vagy szanaszèt hagyjàk az eszközeiket, amit nekem kell elpakolnom... ti mit tennètek?
2021. dec. 1. 08:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szándékosan szivat, akkor előbb szólnék, hogy mi a helyzet. Ha direkt folytatja, akkor vissza szivatnám.
2021. dec. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
csak egy pèlda: termeket àllítok be. Àtlagba a hangtechnika megcsinàlja a maga rèszèt a terembe, majd takarítàs,majd az èn munkàm. Hangtechnika 7 től bemt van. 9-10 között kèsz kellene lenniük. 12 kor mèg sohol nincsenek. Beàllítom a termet, hazamegyek. Màsnap lecsesznek hogy nem volt meg. A technikusok összepakoltàk a beàllított termet, a du.-nos meg azt hitte hogy èn nem csinàltam.semmit. Ès 7-11 ig semmi dolguk nem volt tegnap.
2021. dec. 1. 08:48
 3/10 anonim ***** válasza:

hát ha sehogy sem értenek az elbeszélgetésből, lehet, hogy megleckéztetném őket.

egyébként szívatni valakit kizárólag szándékosan lehet.

2021. dec. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nèha lehet vèletlen is. pl elfelejtesz vmi fontos dolgot, ès màr màsnak kell megcsinàlni... de mondjuk ez 1-1* i alkalom....
2021. dec. 1. 08:59
 5/10 anonim ***** válasza:
igen, ha elfelejtesz valami fontos dolgot, a másik szív, de ha nem szándékosan csinálta, nálunk nem mondják rá, hogy szívatás (de a kérdés szempontjából mellékes)
2021. dec. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igen... modjuk az aznapi munkàt elfelejteni (így hogy csak 1 db volt) elèggè gàz....
2021. dec. 1. 09:21
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen jellegű beállításról van szó, de ha vizuálisan látszik, akkor fotózd le amikor végeztél. Tegyél rá időbélyeget, hogy te elvégezted a feladatod. Esetleg írd is ki a másiknak, hogy te elvégezted a feladatod és legyen kedves nem összecseszni, vagy ha rámol tegye vissza ahol volt. Az, hogy utánad mit csináltak meccselje le a főnököd a hangosokkal. Te ha szólsz és van bizonyítékod a munkádról valamilyen szinten védve vagy.
2021. dec. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pont ezt az időbélyeges fényképet akartam én is javasolni, mint #7-es.
2021. dec. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
azt hogy lehet csinàlni?
2021. dec. 1. 09:33
 10/10 anonim ***** válasza:
fénykép szerkesztésénél tudsz rátenni, nekem huawei telefonon: szerkesztés- egyéb- matricák és ott van, hogy idő
2021. dec. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!