Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha van túlóra lehetőség a...

Ha van túlóra lehetőség a munkahelyeden, vállalsz plusz napokat plusz pénzért?

Figyelt kérdés

2021. dec. 4. 00:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Igen, mindig túlórázok. De figyelnem kell, mert ha túl sokat órázok, akkor sok adót vonnak le, és így már nem éri meg.
2021. dec. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Az elozo munkahelyemen vallaltam, de az alap fizu eleg szar lett volna anelkul. (Amugy eleg lett volna, szerencsere kaptam sajat lakast, de na, nyilvan tobb penzbol akkor is konnyebb gazdalkodni.) Most mar eleve nem mennek keveset fizeto helyre, szerintem ritkan vallalnek tulorat, mondjuk maximum ilyen tajt, novemberben a kari miatt vagy ha tudom, hogy extra kiadasaim lesznek.
2021. dec. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Van ilyen határ? Sokat szoktam túlórázni de sosem vontak le többet annál mint amivel számoltam.
2021. dec. 4. 01:02
 4/18 anonim ***** válasza:
73%
Igen az azt jelenti, hogy nem heti 40 órát dolgozol hanem még többet. És ingyen munka nincs, tehát kifizetik. Vagy bíróság :D
2021. dec. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Mindig kifizetik, az adót levonják (sajnos)
2021. dec. 4. 01:13
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, adózni kell minden bevételed után... Kivéve ha lőrincke vagy, de az más
2021. dec. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%
Nem örömmel teszem de muszály,a szükség nagy úr.
2021. dec. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
89%
Sokan nem járnak be, meglepően olyanok akik megtehetnék..nem a családos emberekre gondolok hanem a fiatalokra..nagyon kevés korombeli jár és mindenki akivel beszélek nem is akar menni de én személy szerint minden hónapba 16 órát minimum megyek. De átlagban 24-36 óra között mozgok havonta a levonás dolog nem mozgat engem személy szerint. Sokat vonnak ez tény de a zsebembe akkor is több pénz lesz fizukor.
2021. dec. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
2 gyerekem van... Délutános műszak után szoktam maradni éjszakás műszakra, a délutános héten 1-2 alkalommal, inkább hétvégén mert akkor be tudok jönni kocsival és hamar hazáérek, több időm van aludni, hétköznap fizetős a parkolás, pihenőnap meg 1 vagy 2 szoktam menni amikor 3 van egyhuzamban (6 nap délelőtt/3 pihenőnap/6 nap du /3 nap pihenőnap műszakban dolgozok). Mikor 12 óráztam akkor is mentem a nappalos műszak után éjszakára, ha másnap pihenős voltam, vagy a pihenősre is vállaltam plusz 12-es műszakotkat de úgy, hogy heti max 6*12 órát melózzak, hogy legalább 1-et otthon legyek... Anyagilag megérte/megéri, csak hát keveset vagyok a gyerekekkel, de így a délelőttös héten délután mindig velük vagyok, délutános héten meg reggelit készítek aztán megy a nagyobbik suliba, ha felkeltem kicsit játszok a kicsivel aztán mennem kell du műszakra... Max bevásárlást elintézem munka előtt és utána viszem haza a cuccot...
2021. dec. 4. 01:38
 10/18 anonim ***** válasza:
87%
Régebben vállaltam túlórákat, hétvégi ügyeleteket, mindig tisztességesen kifizették. Most elvileg nem vállalhatok, míg kapom a GYED-et, de most annyira nem is fűt a vágy egyelőre. Szívesebben vagyok a gyerekkel, és annyira azért nem fontos az a plusz pártízezer, amit a túlórákért kapok.
2021. dec. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!