Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » "Találj normális munkát!"...

"Találj normális munkát!" Miért nézik le mások munkáját?

Figyelt kérdés
Sok barátomnak mondták a szüleik ezt, anno nekem is. A testvérem informatikus akart lenni, a haverom focista, egy lány ismerősöm pedig kutyakozmetikus. Erre mindannyian megkapták, hogy miért nem normális munkát akarnak végezni. Mert ugye az a normális munka, ha egy gyárban szopod a fhaszt, amíg meg nem döglesz vagy egy építkezésen. Titeket nem idegesít ez? Engem qrvára. Én gyári melós vagyok egyébként, de megértem ha valaki nem ezt akarja csinálni. Miért nézik le sokan mások munkáját?
2021. dec. 4. 15:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
4%
Mert városi emberkék és pl egy informatikus nem akar dolgozni, ezért elmegy megtanulni programozni csak hát erőlteti magának ezt a szakmát, de valójában nem nagyon ért hozzá, de inkább ezt csinálja, minthogy elmenjen dolgozni mint pl: termést szedni.
2021. dec. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%

Anyám nekem mondja hogy oké hogy Java és C++ kódfejesztésből havi 5-600 a kezemben van tisztán (bankok térinformatika) de jó lenne ha végre VALAMI RENDES melót is keresnék.


600 a kezemben, fel se kelek a gép mellől de keressek RENDES melót.. Rohanok.

2021. dec. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
5%
A 2-es válaszoló is csak egy tipik városi emberke. Erről írtam ah első válaszomban is, nem akarnak dolgozni a városi emberkék. 👍
2021. dec. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
59%
Dolgozz te helyettem is. nekem elég a havi fél misi tisztán 1 db laptoppal. te meg ganajozd a disznókat, amit én aztán egy fine dining étteremben megrendelek.
2021. dec. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
Sajtkirály: Mutass nekem egyetlen ember, aki tiszta szívéből dolgozni AKAR. Elárulom neked, nem fog menni, mivel dolgozni senki sem akar, csak muszáj. Ha nem lenne az, mert csak úgy a semmiből teremne elő minden, a lőtéri kutya se akarna dolgozni azért, hogy ugyanazt megkapja.
2021. dec. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%
Én akarok dolgozni.. főállás után nekiülök és építem a saját vállalkozásomat. Szerinted ha nem akarnám, akkor neki tudnék ülni minden nap fáradtan?
2021. dec. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%

De persze!

Akarok dolgozni,mert mások álmait akarom teljesíteni hugyér-xarér.

Egyébként van olyan munka,ami nekem való.

Azt akarom,tehát abban akarok dolgozni.

Vannak ismereteim különböző területeken,de a saját műhelyemben a saját kreativitásomat akarom élni.

Nem más tömeggyártott fosát csinálni...

Egyébként ilyen árak mellett,ilyen fizetések mellett szerintem mindenki álma a 16 óra munka/nap,és vigyorgás nonstop.

2021. dec. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%
#5 Hagyd rá, csak egy élettelen szar aki mindenhova a "városi emberke" dumát írja :D
2021. dec. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
73%
5# öhmm, tudok egyet: Karácsony Gergely 😅😅
2021. dec. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
87%
Rohadtul nem a gyárban sz/pás csak a normális munka.
2021. dec. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!