Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem enyhén átlátszó ha valaki...

Nem enyhén átlátszó ha valaki elkéredzkedik és eleve öltönyben jön be? Ordít róla hogy állásinterjúra megy

Figyelt kérdés

Póló farmer kombóban jön hátizsákkal.

Erre adott napon megjelenik öltöny fényes cipő szép táska.

Frissen fodrászolt. És „családi“okokból (na persze...) hamarabb kell elmennie. Naná.

Közben meg a proferssiont bámulja a mobilján állandóan és félrevonultan telefonálgat.


Nem enyhén átlátszó az egész?


2021. dec. 6. 13:17
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
97%
"Közben meg a proferssiont bámulja a mobilján állandóan és félrevonultan telefonálgat." és ezt te honnan tudod . lehet elege van a kotnyél emberekből .
2021. dec. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
95%
Miért te szefós röghöz kötés van vagy mi?
2021. dec. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező neked sem lehet túl sok dolgok ha ennyire naprakész vagy azzal kapcsolatban, hogy ki mit néz a telefonján


Amúgy a magad fajta rákot keltő betokosodott kulák miatt akar elmenni onnan valószínű, aki ahelyett hogy a dolgák végezné a másik lesi egész nap, róla beszél egész nap, sőt munkaidőben gyakorin róla kérdez.

2021. dec. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, csak két kérdés a kérdésedre:

1. És akkor mi van?

2. Közöd?

2021. dec. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

"Amúgy a magad fajta rákot keltő betokosodott kulák miatt akar elmenni onnan valószínű,"


fenét. én tudom miért akar elmenni. Láttam a bérlapját. Na azért akar elmenni. Ő is.

Meg mások is.

2021. dec. 6. 13:35
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Az nem lehet, hogy temetés, esküvő, keresztelő, akármi lesz délután és oda öltözött ki.

Ahhoz sem lenne semmi közöd ha allasinterjura megy. Nem mellesleg ha délután interjú, akkor aznap délelőtt már nem telefonálgatnak neki a helyről, hisz megvan beszélve az időpont, nameg akkor minek nézné tovább a proffesiont(már ha nézi)

2021. dec. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

És tilos elmenni? Vagy mi bajod van.

Feudalizmusban élsz?

2021. dec. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

"Az nem lehet, hogy temetés, esküvő, keresztelő, akármi lesz délután és oda öltözött ki."


Persze. mostanában akkor úgy 5-6 x volt temetésen 1 hónap alatt.

2021. dec. 6. 13:39
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Mi közöd hozzá?
2021. dec. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

"nameg akkor minek nézné tovább a proffesiont(már ha nézi)"


mert az úgy megy hogy 1 helyre behívnak és azonnal abbahagyom a keresést. világos.


én 30 helyen voltam mire ide felvettek.

2021. dec. 6. 13:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!