Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Voltál már bajban, a főnök...

Voltál már bajban, a főnök irodájában azért, mert poénkodtál, de valaki félreértette, és azt hitte, sértegeted?

Figyelt kérdés

Ilyenkor mit lehet mondani, tenni? Mármint azután, hogy bocsánatot kérsz az illetőtől, aki ezt nem hajlandó elfogadni.

Egyik kolléganő munkastílusára tettem humoros megjegyzést, miután ő a koromra tett egyet, de ő komolyan vette.


2021. dec. 6. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt már. Viccelni akartam, meggondolatlan voltam és nem számoltam azzal, hogy rossz napja van. Hiába kértem bocsánatot, nem lépett túl rajta, hetekig puffogott rám, pedig én tök megbántam a dolgot. A többiek nem értették miért akadt ki, ők is viccnek fogták volna fel. Nem épp a viccelődés miatt, de abban a pár hétben elég sokszor belémveszett, amit én nem hagytam neki és a főnök firtatta, hogy mi a problémánk egymással.
2021. dec. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen úgy hívják "b*sz*tlan f*pin*" xD Vagy menopauza. Hagyd a fenébe, nincs értelme ilyenekkel foglalkozni. Mások is nevettek rajta, tehát vicces volt. Pont. Ha meg félre érti, az az ő baja.
2021. dec. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Háát, nem egészen. Én amikor sértegetek, persze mások előtt, nem viccelek. Soha nem kérek bocsánatot. Utál is majdnem mindenki.
2021. dec. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, még soha.
2021. dec. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt még ilyen.Bocsánatot kértél tőle,mondtad neki hogy poén,ezen felül nem tudsz mit tenni.Ne őröld magad ezen,van aki osztani tud ezerrel de kapni képtelen,le kell sz*rni,ha hisztizni akar akkor hisztizzen.Legközelebb óvatosabban és egyértelműbben poénkodj sajnos vannak olyanok akiknek nem esik le,úgy kell hangsúlyozni hogy észrevegye.
2021. dec. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Volt, bár én direkt csinálom az ilyesmit, és meg is mondom, hogy most is komolyan gondolom, és eszembe sincs bocsánatot kérni.
2021. dec. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az előző munkahelyemen heti egyszer biztos
2021. dec. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!