Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lehet előre tudni, hogy bírni...

Lehet előre tudni, hogy bírni fogom-e?

Figyelt kérdés
Gondolkodom rajta, hogy átmegyek egy önéletrajzban jól mutató, de elég gyilkos multihoz. Eddig mindig családbarát munkahelyen dolgoztam, de mielőtt ráfordulunk a családalapításra ki akarom próbálni, hogy milyen. Lehet előre tudni, hogy bírni fogom-e? Mire érdemes figyelni, mikor ilyen helyen kezdesz?
2021. dec. 8. 09:40
 1/5 A kérdező kommentje:
Mármint előre meg lehet-e mondani, hogy valaki bírni fogja-e a multi környezetet vagy nem. Nyilván nem tudjátok látatlanba megtippelni, hogy nekem menni fog-e.
2021. dec. 8. 09:42
 2/5 anonim ***** válasza:

Tipikusan próba szerencse.

Ha introvertált esetleg szociálisan szorongó vagy, akkor nem a legjobb választás a mindennapos pörgés.

2021. dec. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem próbálod ki, sose fogod megtudni.
2021. dec. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Munkakör függő

pl ha árufeltöltő vagy bolti alkalmazott vagy az multinál sem sokat változik . Ha jogi dolog vagy értékesítői dolog az már kemény .

Én sok mindent láttam és megéltem de volt egy multi egy nagyobb cég akivel összedolgoztunk mint értékesítő és egy adott ügyben jártunk tárgyalásokra és konkrétan volt ami után elhánytam magam az idegtől meg a stresztől ... Szóval szerintem csak akkor derül ki hogy ha megpróbálod

2021. dec. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2021. dec. 8. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!