Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Segítségre lenne szükségem az...

Segítségre lenne szükségem az Eötvös Tatai suliba a két tanítás nyelvű tagozatra mennyire nehéz bekerülni és mennyire nehezen kell bírni a teherbírást?Sokat kell tanulni ,de lesz mellette szabadidőm?Köszönöm válaszaitokat előre is.:)

Figyelt kérdés

#két tanítási nyelvű #Eötvös #felvételi határok
2020. nov. 30. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
A legerősebb tagozat. Ide kell a legtöbb pont.
2020. nov. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ott arra a tagozatra kell a legtöbb pont, de szerintem ott se olyan nagy a ponthatár. Ha összeszedsz 230 pontot, akkor szerintem simán bent vagy. Nekem több volt osztálytársam is ott van, és közülük talán 1-2 ember írt legalább 70 pontot, szóval az alatt is jó esély van rá. Meg persze végső esetben ott van a fellebbezés, amivel több volt osztálytársam is bekerült.
2020. nov. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én csak a 2020-as felvételiről tudok nyilazltkozni. Rengetegen jelentkeztek, nem volt könnyű bekerülni. Jó felvételit kell írmi. Sok sikert.
2020. dec. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én is tervezem megjelölni, bár nem tudom, hogy elsőnek vagy másodiknak szóval engem is érdekelne. Kérdező te megjelölsz még más tagozatot is? Ha igen mit?
2020. dec. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A felvizsga.eu-n megtalálod a tavalyi ponthatárokat.
2021. jan. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!