Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A targoncavezetők tényleg...

A targoncavezetők tényleg ilyenek?

Figyelt kérdés

HR-esként dolgozom jelenleg és a cég targoncavezetőt keres.

És jelentkezek friss jogsisok, meg alkeszek-de a cég cég nem szeretné ha lezúznák a raktárat kezdők-és a többségük ilyen öntudatos macsó pali és ilyen dumákat nyomnak-Én reggel 8kor felülök a targoncára és fél 5kor leszállok.

Ezen kívül enni, meg wc-re megyek el.

-De ilyeneket, hogy jópofizzak, meg cipekedjek kizárt. Elvégzem a munkát gyorsan és hatékonyan és viszlát, ezen kívül semmit nem vagyok hajlandó végezni.

Lényegében mindegyikük ezt mondja.

Nálunk meg kellene egyéb feladatokat is végezni amin felröhögnek, majd megköszönik a lehetőséget és közlik, hogy itt a vége az interjúnak.

Én meg nem értem.


2021. dec. 9. 17:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Mi a kérdés tulajdonképpen?
2021. dec. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Fura egy hr-es lehetsz te, hogy ilyeneket kérdezel... amúgy ha kell ember és ez a felhozatal, akkor innen kell kiválasztani a legkevésbé gázat. De igen, jellemzően a targoncavezetők nem a legfinomabb széplelkű emberek, innen is tisztelet a kivételnek.
2021. dec. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
98%

Az álláshirdetésbe leírtátok,hogy egyéb dolgokat is kell csinálni?

Mert ha le van írva,akkor lehet,hogy eleve a megfelelő hozzáállású emberek jönnek.

2021. dec. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Fontos, hogy a hirdetésben benne legyenek a feladatok. Így akinek nem felel meg az nem fog jelentkezni.


Ott a legnagyobb a probléma, hogy ti nem targoncást kerestek, hanem raktárost targoncás jogsival. Nyilván egy targoncás tudja, hogy a raktáros bér sokkal alacsonyabb.

2021. dec. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
100%
Azért röhögnek fel, mert egy fizetésért akartok rájuk pakolni több munkakört. Ha elvárjátok, hogy a targoncázás mellett komissiózzon, rendet is tartson, leltárban részt vegyen satöbbi, akkor tessék neki olyan bért ajánlani. Vagy te HR-esként elvégzed az adminisztrátor feladatát is, az alap béredért?
2021. dec. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint eszes és magukért kiállni képes emberek ezek a targoncások. Mi is a baj azzal, hogy nem akarnak egy fizetésért három munkakört vállalni?

Valószínű azért állítanak kész tények elé, mert sok targoncást egyéb, nem a munkakörükbe tartozó kulimelóra is be akarják csalizni ingyen és ennek nyilván híre ment, így előre közlik, hogy ácsi. Ha targoncásnak veszitek fel, nem fog mellette varrni és pizzát sütni is ingyen.

2021. dec. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%
Bárhol dolgoztam, ott a targoncások, vagy szebb nevén logisztikusok mindig amolyan kiskirályok voltak.
2021. dec. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem te vagy a targoncas pali, es hr-snek kiadva magad megerositesre vagysz, hogy ennyi azert jar neked? Amugy persze, hogy nem szep dolog a kizsakmanyolas.
2021. dec. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
Én sem értem mi a kérdés, de targonca vezető akarok lenni
2021. dec. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Ott van a kiírásban a kérdés.

De a lényeg, hogy én nem gondoltam, hogy ezek a fickók ennyire kész tények elé állítanak.

Sőt volt közöttük egy olyan aki úgy beszélt velem, mintha egy gyereknek magyarázna és levezette a raktári pozíciókat kiemelve az egyes munkakörök adott feladatait és ő is hangsúlyozta, hogy a targoncavezető nem fogja leszakítani a derekát kézi emelgetéssel, hanem a targoncát vezeti-esetleg de azt a szerződésben már ki kellene neki emelnem-a lepakolt/felpakolt árút adminisztrálja, de az már árú átvevő targoncavezető, nagyobb felelősséggel ami szerinte megint csak más bérkategória.


Szóval az a meglepő az egészben, hogy igaz, nemrégen csinálom, de rengeteg embert interjúztattam már, de a targoncavezetők az valami másik faj úgy látom.


Amúgy az lesz akkor amit a 4es válaszoló írt és átírom a hirdetést raktáros targoncavezető jogsival-ra.

2021. dec. 10. 03:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!