Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A targoncavezetők tényleg...

A targoncavezetők tényleg ilyenek?

Figyelt kérdés

HR-esként dolgozom jelenleg és a cég targoncavezetőt keres.

És jelentkezek friss jogsisok, meg alkeszek-de a cég cég nem szeretné ha lezúznák a raktárat kezdők-és a többségük ilyen öntudatos macsó pali és ilyen dumákat nyomnak-Én reggel 8kor felülök a targoncára és fél 5kor leszállok.

Ezen kívül enni, meg wc-re megyek el.

-De ilyeneket, hogy jópofizzak, meg cipekedjek kizárt. Elvégzem a munkát gyorsan és hatékonyan és viszlát, ezen kívül semmit nem vagyok hajlandó végezni.

Lényegében mindegyikük ezt mondja.

Nálunk meg kellene egyéb feladatokat is végezni amin felröhögnek, majd megköszönik a lehetőséget és közlik, hogy itt a vége az interjúnak.

Én meg nem értem.


2021. dec. 9. 17:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
52%
Igen, raktarban dolgozom, es a targoncavezetok akiket ismerek, kb olyanok, hogy a seggukhoz no a targonca, wc-re is azzal jarnanak kb, ha lenne oda is ut. Raktarost vegyetek fel, ha nem tiszta targoncas pozicio, es az egyeb feladatokban legyen benne, hogy kell targoncazni.
2021. dec. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

A nevem Marchello és voltam targoncás.

Mennyi a nettó?

2021. dec. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Na átcseréltem a hirdetést, de ma még jött egy pali...ennek a dumája mindent vitt:D

Azt mondta, hogy ne vicceljek már, ő nem fog emelgetni.

Pont ezért rakta tele a Fidesz az országot Ukránokkal, hogy ők cipekedjenek.

És ahol most dolgozik ott füttyent egyet, ott terem 2 Ukrán és azok cipekednek, de ő nem fog, mert-

1. Nem azért végez magas szaktudást és koncentrációt igénylő munkát, hogy leszakítsa a derekát.

2. Neki nincsen ideje vacakolni kézi pakolással mert tépnie kell a géppel.


Am most lementem a raktárba megnézni a próbavezetését ennek a nagypofájúnak és olyan gyorsan pattintott be 15 méter magasba 3 raklapot a polcra, hogy a raktárvezető azt mondta halkan, hogy ilyet még nem látott.

Aztán mondta a bérigényét én meg mondtam a miénket és azt csinálta amit a többiek.

Hangosan felröhögött, komolytalannak nevezte a céget, amatőrnek a raktárat és közölte hogy itt a vége az interjúnak, de ha van kedvem más témáról beszélhetünk egyszer, mert annak ellenére, hogy egy ilyen amatőr bandánál melózók én szimpatikus vagyok neki....

Eszem megáll.

2021. dec. 10. 18:53
 14/15 anonim ***** válasza:
Milyen bért fizettek? Jöhet privátban is.
2021. dec. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
74%
Láttál te már kérdező igazi munkát közelről?
2021. dec. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!