Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a véleményed egy csendesebb...

Mi a véleményed egy csendesebb munkatársról?

Figyelt kérdés
Te is ilyen vagy? Hozzád hogy viszonyulnak?
2021. dec. 10. 10:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%

Amíg normálisan lehet vele beszélgetni, amikor kell és nem hátráltat, semmi problémám nincs egy csendesebb kollégával, több nagyon jó barátnőm is az.

Én sokkal inkább nyitott és beszédes vagyok (nyilván ha a másik fél is nyitott erre), de mindig is jobban kedveltem a csendes kollégákat, mint azokat, akik mindig úgy tesznek, mintha valami porondon szerepelnének.

2021. dec. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Azt, hogy áldás.
2021. dec. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Én személy szerint örülök neki, ha egy ember csendesebb. Nem zavarja a munkámat + nem haverkodni járok be, rám nézve ideális munkatárs
2021. dec. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Pont az ilyeneket kedvelem.
2021. dec. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csendes legyen, mint egy nárcisztikus központi figura.
2021. dec. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is az ilyeneket kedvelem.
2021. dec. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, de nem nagyon tolerálják. A haverkodás önmagában nem zavarna, de tolakodóak, pletykásak a munkatársaim és igencsak hátráltatnak a munkában.
2021. dec. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok, de előző munkahelyeimen nem szerették, holott én csak a munkámat végeztem.


Szerintük ebbe beletartozott a félórás-órás random pletykaszünet, szerintem meg nem, és emiatt merevnek, savanyúnak tituláltak.

Ja, és persze irigykedtek, mikor én ötkor leléptem a melóhelyről, ők meg 1,5 órát ráhúztak, mert a sk duma miatt sohasem készültek el időben a melóval :D


Közben elköltöztem 1000+km-re, és itt a munkamorál hálisten teljesen más. Ebédszünetkor beszélgetünk, meg néha 5-10 percet, de nincs a folyamatos! pfázás a munkatársak részéről.

2021. dec. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Bár minden munkatársam introvertált lenne. Ki nem állhatom, ha elkezdenek számomra érdektelen dolgokról magyarázni, például mit főztek, mi volt a primitív műsorokban, amiket néznek, kit miért lehet kibeszélni, stb.
2021. dec. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, és azt szeretem, ha más is ilyen. De sajnos akad olyan munkatárs is, akik imádják magukat, imádnak folyamatosan beszélni, és főleg magukról. Nem értik, hogy nem akarsz velük barátkozni, nem azért jársz be dolgozni, hogy velük haverkodj, programokat akarnak rádtukmálni munkaidő után, amikor szívesebben lennél azokkal, akiket tényleg szeretsz.
2021. dec. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!