Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire lehet hinni az ilyen...

Mennyire lehet hinni az ilyen fajta álláshirdeteseknek?

Figyelt kérdés
Egy csomó olyan hirdetést találok ami Ausztriában van havi 1600 euró szállással. Szobalány, mosogató, konyhai kisegítő stb. És nem kell hozzá végzettség nyelvtudas is csak a szakácshoz meg a pincerhez.ezek mennyire lehetnek megbízhatóak?19 vagyok kihagytam ezt az évet gimiben jövőre szeretném folytatni addig dolgozni szeretnék.

2021. dec. 12. 23:04
 1/2 anonim válasza:
50%
Esetleg menj el a munkaügyi központba és ott kérj tanácsot.Vannak olyan dolgozók,akik tudnak segíteni külföldi munkavállalással kapcsolatban.Mondanak olyan honlapokat,amik megbízhatóak.Egy próbát megér.
2021. dec. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A 9. osztály hogy jön ide? 😀


Amúgy nem irreális, amiket írsz, de az biztos, hogy sokan jelentkeznek, szóval, ne vedd kézpénznek, hogy felvesznek. Én a helyedben azért elkezdenék németül és angolul tanulni, az sosem árt.

2021. dec. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!