Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy középkorú nőnek milyen...

Egy középkorú nőnek milyen szakmát érdemes kitanulni?

Figyelt kérdés
Pályamódosítást szeretnék.

2021. dec. 13. 21:51
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Más ötlet? Melyek a keresett szakmák?
2021. dec. 14. 19:05
 12/17 anonim ***** válasza:
11: Hiába írnám, hogy informatikus, vagy hasonlót - azokban a keresett szakmákban te már nem rúgsz labdába.....
2021. dec. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, reménytelen eset vagy. Pl. leírtam, hogy bolti eladóra MINDIG van szükség, mindig keresik, figyelembe vetted egyáltalán? Gondolom nem, mert még mindig itt tipródsz, hogy idézem: "Melyek a keresett szakmák?"
2021. dec. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Nem vagyok reménytelen eset. Tapasztalatokat várnék, milyen szakmát érdemes kitanulni. A gyári munkás nem éppen a kérdésemre a válasz, de szükség esetén vállalnám a betanított munkát is. Nem vagyok válogatós, gyorsan tanulok. Néhány hónap, egy-két év alatt lehet szerezni szakmát (pl. könyvelő, vasúti ellenőr, fodrász, sorolhatnám). Tapasztalatokat várnék, kinek sikerült

2021. dec. 14. 20:14
 15/17 anonim ***** válasza:

Mióta gyari munka a bolti eladó, amit itt javasoltak nekex??


A lidlben 370e ft-os keresetekkel csabítanak...

2021. dec. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
középkorú nőként egy új pályát elkezdeni.Nyilván ez nem kizárólag engem érdekelhet.
2021. dec. 14. 20:17
 17/17 anonim ***** válasza:
Rendezvényszervező? Egy ismerősöm az lett banktisztviselőből, és szereti csinálni. Állatokkal hogy állsz? Mert akkor lehetnél lóápoló vagy kutyakozmentikus.
2023. nov. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!