Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet kezdeni ha rosszindu...

Mit lehet kezdeni ha rosszindulatú pletykákat terjesztenek rólad a munkahelyeden alaptalanul?

Figyelt kérdés

2021. dec. 14. 11:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

Habitus kérdése, válassz!:

1)

Nyilvánosan számonkéred a terjesztőn

2)

Leszarod. Akik ismernek úgyis tudják, hogy nem igaz, akik meg nem, azok ne érdekeljenek.

2021. dec. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én mondok egy 3) opciót is, ami nekem bevált.


Anno pletykáltám rólam, hogy aláírást hamisítok.


Én meg rákontráztam, mikor megint hallottam, hogy ezen nevetnek, hogy "igen, sajnos igaz, amit hallottatok. Azért hamisítom az igazgató aláírását, hogy nemsokára eladjam az egész céget és vegyek egy szigetet a Karibi-térségben, ahol törpemalacokat fogok tenyészteni a maradék részvényekből"


Akkora blődség volt, hogy másnaptól már le is szoktak erről a pletykáról és azóta se hallottam sehonnan. Ajánlom a trükköt :)

2021. dec. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is jó ötlet ha rájatszol inkább,arra mennek hogy az unalmas és/vagy szar életükben legyen valami izgalom,ha felidegesíted magad akkor eléred a céljukat.Ha te is viccelődsz rajta már nem olyan mókás nekik mert nem adsz nekik fogást.

Vagy egy figyelmeztetés után úgy ordítsd szét a rohadt fejét hogy az életbe ne akarja mégegyszer a nevedet meghallani

2021. dec. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha tudnam kitol indul valszeg elbeszelgetnek vele melo utan.. 😅
2021. dec. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A 2#-es ötletét megfogadom:).
2021. dec. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
Ki az, aki neked ezt visszamondja? Az a szarházi szerintem.
2021. dec. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Kategorikusan ignorálod a helyzetet - két okból is.

1. Nem alacsonyodsz le arra a szintre, hogy foglalkozz ilyen primitív barmokkal és az ártó szándékú tetteikkel.

2. Aki el fogad valakiről egyoldalúan bármilyen véleményt úgy, hogy érdeklődik a körülmények iránt és nem képes venni a fáradtságot arra, hogy utána nézzen a gyalázott ember álláspontjának is, az magáról állít ki bizonyítványt, - nem érdemli meg, hogy komolyan vegyék.

2021. dec. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem tudom magam megvédeni mert csak célozgat, utalgat.
2021. dec. 14. 20:54
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a célt tévesztett célzások előbb-utóbb elmaradnak, - nem "veszed a lapot", (aztán tele szarhatja a saját tenyerét)! :D
2021. dec. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező, és mi tart vissza attól, hogy ha célozgatnak, utalgatnak, belekérdezz? Valahogy így: "mire gondolsz? Hogy érted ezt? Mit akarsz ezzel mondani? Miről beszélsz? Elmondanád pontosabban? Rám gondolsz, rólam beszélsz?"

Illetve mondanál ennél konkrétabban valamit, mi hangzott el eddig valamelyik kollégádtól? Ezzel így nem nagyon tudok mit kezdeni, te is csak célozgatsz, utalgatsz. Mi a pletyka témája?

2021. dec. 15. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!