Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy férfinél ez jelent valamit?

Egy férfinél ez jelent valamit?

Figyelt kérdés
Egy helyen dolgoznak, és amikor a nő sétál, ő meg mögötte jön hátulról autóval, akkor amikor elhalad mellette a nő fele visszafordítja a fejét.
2021. dec. 15. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Alap udvariasság hogy odanézzen-int-e a kollégája....
2021. dec. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha háttal van, honnan kéne tudnia?
2021. dec. 15. 14:48
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Ki van háttal? A csávó aki odanéz? Ne akarj már ebbe többet belelátni mint ami...
2021. dec. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vagy nem ismerte meg és Megnézte ki az 🤷‍♀️
2021. dec. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mikor hosszú útra szoktunk menni, az autópályán azzal szórakozok, hogy nézegetem ki vezeti a kamionokat. :D

A férjem vezet, beszélgetünk, nézelődök, bámészkodok, és mikor a vezetőket lesem, mindig kiszúrják, hogy felnézek hozzájuk a kamionba. :D

A perifériás látás... Nagyon jól működik nekik. :D

A kolléga is szerintem erre számít, hogy ha hátranéz, a kolléga/akárki ismerős észreveszi őt. :)

Szerintem is alap, így a normális. Nem hajtok el a másik mellett mintha észre se vettem volna. Elég közel lehetett, ha észre is vetted/kolléganő észrevette, szóval ez így normális dolog sztem.

2021. dec. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem látok bele, szimplán mondom, hogy szerintem félreérted. És biztos hogy megismer, mert aznap találkoztunk, és nem egyszer csinálta ezt már.

De nincs kötekedni kedvem, nem azért tettem fel a kérdést, mert azt gondolom, hogy szerelmes belém.:)

2021. dec. 15. 15:00
 7/9 anonim ***** válasza:
96%
Miért nem kérdezed meg tőle ahelyett hogy most már 1 hónapja minden nap kiírod ide ezt?
2021. dec. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz nincs mersze, csak bebeszéli magának hogy tetszik a hapsinak....
2021. dec. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#6 nem azért... Aha, azért írod ki vagy 8× 🤦‍♂️

Mondjad, mit szeretnél hallani? Egyezzünk meg abban, te megírod privátban, én kiírom ide, ezt a választ meg jelented és törlik a moderátorok... Így egyszer és mindenkorra lezárhatjuk ezt a kérdést... Jaa, hogy legyen oka törölni a moderátornak:

Ku®va, ge¢i,fasz, ez a válaszadó értelmetlen dolgokat ír. Ja, meg a veszekedni akarra: Hee, ti hülye pipák, igen, ti akik a válaszom felett vagytok! Húzzatok onnan, ne kövessetek engem!Hát nézd meg oszt nem mennek😡

2021. dec. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!