Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van nálatok munkahelyi karácso...

Van nálatok munkahelyi karácsonyozás? Milyen szokott lenni?

Figyelt kérdés

2021. dec. 24. 11:49
1 2
 1/15 Metionin ***** válasza:
88%
Vacsora szokott lenni de elmaradt a kovid miatt megint.
2021. dec. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Korizni mentünk, de kb senki se korizott, csak páran, a többi csak piált.
2021. dec. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nincs. A dolgozók 80%-a amúgy is szabin van már egy hete, de valaki már két hete, mint én is.
2021. dec. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Bebaszva (meg ez az) nyomta le az egesz szemelyzet az utcso napot aztan kajaltunk egy nagyot
2021. dec. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Többnyire vacsi és egy kis jutalom osztás.


Tavaly elmaradt a covid miatt, idén is ez volt az indok, de inkább az, hogy így olcsóbban megúszta a főnökség.

2021. dec. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Mi nyitva vagyunk állandó ügyelet van, tegnap volt nálunk pár asztalt összetoltunk, lett rendelve pár tál hurka kolbász karaj kacsa csirke stb, meg mindenki hozott kaját piát, délutántól hajnalig tartott az ivás, hogy mindenki részt tudjon venni, akinek lejár a műszakja, pár kolléga ilyenkor annyira berúg, hogy bent alszik ma meg full másnaposan támolyog és szenved, van aki alszik még egy WCn délelőtt óta, mert reggel 6 ra sikerült vissza mászni műszakra. Tavaly ez elmaradt, előtte mindig ez volt a forgatókönyv, csak a hely volt változó mikor hova tettük az asztalokat.
2021. dec. 24. 12:52
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Általában karácsony előtti utolsó munkanapunkon van, ilyenkor lefoglalnak mindig valami helyet, ahol főznek nekünk pörköltöt, és a 90% jól bepiál. Ennyiből áll, így én évek óta nem járok rá el.
2021. dec. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Van. Egy étterembe szoktunk menni vacsira. Aki akar az iszik, de nagy lerészegedés sosincs. Akkor szoktuk megkapni az éves prémiumot. Ennyi.

Tavaly elmaradt, mert a covid miatt zárva voltak az éttermek. Idén volt december közepén.

27N

2021. dec. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szokott lenni. A főfőnök hoz hurkát-kolbászt, a többiek ki mit visz, esznek-csacsognak... Én meg elkülönülök, nem vagyok velük, de nem is eszem-iszom semmit sem.
2021. dec. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem szokott lenni, semmi ilyenre nem költ a sóher cég. Csöves hely, pedig nem operátor vagy hasonló vagyok.
2021. dec. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!