Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyeken hogy szoktak...

Munkahelyeken hogy szoktak karácsonyozni?

Figyelt kérdés
2017. nov. 5. 16:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2017. nov. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

Nálunk sehogy,utolsó nap boldog ünnepeket kívánunk egymásnak,és mindenki megy amerre lát.

A Karácsony családi ünnep,nem munkahelyi.

2017. nov. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer dolgoztam egy nyomdában, és ott karácsonykor csináltak egy nagy badella gulyáslevest a dolgozóknak, és mindenki kapott egy tányérral :D

Szerintem eléggé vicces volt.

2017. nov. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Karácsony előtti hetekben szokott lenni céges vacsora, ahol a cégvezető mond egy köszönőbeszédet mi meg igyekszünk kifalni őt a vagyonából sikertelenül.
2017. nov. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Sok munkahelyen ünneplik. Egy gyárban ahol dolgoztam anno, 1-1 szem szaloncukrot osztogattak munka közben, és sorba lehetett állni a céges ajándékért a nap végén, ami állt : egy pezsgőből, ajándékutalvány, karácsonyi porcelán tál, csokoládé.


Vannak helyek ahol megajándékozzák egymást a dolgozók, nevet húznak, sütnek, főznek aztán esznek, isznak, vigadnak, jó pofiznak.

2017. nov. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Eddigi munkahelyeimen ezek voltak:

-Néhány nappal előtte közös sütizős,koccintós, beszélgetős kb.1-2 óra

-Semmi(pocsék volt a munkahelyi légkör, szóval jobb is volt így, de azért a pár emberrel akikkel kedveltük egymást, összeültünk munka után egy félórára)

- Karácsonyi vacsora az összes dolgozóval, de nem a kiöltözős fajta.


Plusz eddig szinte mindenhol volt pár kolléga,akikkel voltunk annyira jóban,hogy jelképes aprósággal megajándékozzuk egymást.

2017. nov. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hát én nem szívesen ajándékoznék. Jó a társaság, de gyakornok vagyok, alig keresek valamit, elég gáz lenne pont tőlem elvárni. Ráadásul sokakat még nem volt annyira alkalmam megismerni, hogy értelmes ajándékot kapjanak, ilyen kis "nesze b...meg, tusfürdő"-re pláne nem költenék.
2017. nov. 5. 20:03
 8/14 anonim ***** válasza:

Ja igen, az kimaradt hogy nálunk is a vacsorán van ajándék osztás, mindenki kap 1-1 pezsgő, csoki csomagot, meg borítékot egy kis bónusz pénzzel (legalábbis amit az átlag alkalmazottak kapnak).


De volt hogy konkrét projekten ért minket az év vége, és akkor kaptunk jelképes ajándékot a projektvezetőtől. Vagy volt hogy én is adtam 1-1 csokit, ezt azt. Vagy egyik srác külföldön járt és hozott mindenkinek valami apróságot, helyi pénzt, stb.


Az szerintem nem feltétlenül kifogás hogy gyakornok vagy, ha jók a kollégák akkor simán 1-1 csokimikulást is értékelni fognak.

2017. nov. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Jópofi, jópofi, de legyen már vége. A "krém" köre azért jól érzi magát.
2017. nov. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Sajnos igen. Sosincs kedvem jópofizni ezeken a sz...r eseményeken. Pia, berúgás, hányás és megcsalás. End of story.
2017. nov. 6. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!