Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Karácsonyi jutalmat csak a...

Karácsonyi jutalmat csak a céges karácsonyon adják oda aki nem megy az nem kap? Óvodásnak nézik az embert?

Figyelt kérdés

Dedó a köbön? Céges karácsony melyre annyi kedve van menni az átlagdolgozónak mint fogorvoshoz. Kb semmi.

de adnak karácsonyi jutalmat (pénz) azonban ezt csak és kizárólag a céges karácsonyon adják oda. Máskor nem. Aki nem megy el (mert nem kötelező... hhahaha) az NEM KAP!!


Kérem itt rend van! Itt nem lesz önálló döntés meg hasonlók. Mész vagy nem kapsz egy fillért se. Mert ez a lényeg hogy egy céges karácsonyon ott vagy-e. Nem az hogy egész évben jó/rossz melót végeztél. Az mindegy. De az hogy egy erőltetett kirakat cirkusz céges karácsonyon ott jópofizol-e... na az a lényeg.

Dedó a köbön?


Óvodásnak nézik az embert? MI értelme van így az egésznek ha csak azért megyek el mert pénzt kapok, és addig erőltetett színészkedett jópofizás megy. Majd megkaptam és ahogy átvettem 10 perc múlva részemről léptem. Meg mások is kb így vannak vele.


Ennek értelme? Valaki elmagyarázná?


2017. dec. 23. 09:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
76%
Unalmas vagy már nagyon
2017. dec. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
69%
unalmas...
2017. dec. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer egy évben ki lehet bírni.

Én nem kaptam még egy 10-est sem. 2 hét volt a próbaidőmböl. Mégis elmentem pedig nem akartam. A többiek is így voltak vele. Sz.ard le őket, menj el, zabálj egx jót és kész.

2017. dec. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

"Egyszer egy évben ki lehet bírni. "


Hát 30.000 kp-ért kibírom egy évben többx is ha arról van szó de nem ez a lényeg.

Hanem az hogy dedó az egész. Pénzt adnak és az emberek ezért maradnak ott mert különben a kutya se maradna (eleve el se menne).

De akkor meg minek az egész?

2017. dec. 23. 09:37
 5/24 anonim ***** válasza:
Nevetséges, én ha valaki fertőző beteg 😷 meg f.sik-hány egész nap? 🤢
2017. dec. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Eddig egy munkahelyemen sem volt kötelező a céges karácsony, ha meg úgy szervezték, hogy munkanap, munkaidőben kezdődött, akkor aki nem akart részt venni, kivett szabadságot és kész, viszont karácsonyi jutalom sem volt sehol, szóval ha már kaptok jutalmat, ennyit viselj már el, aztán a jutalom kiosztása után mehetsz haza. Nekem az idei céges jutalom az, hogy jobb munkaajánlatot kaptam, és fel tudtam mondani.
2017. dec. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

"Nekem az idei céges jutalom az, hogy jobb munkaajánlatot kaptam, és fel tudtam mondani."



ÚÚÚÚÚÚÚÚ az szép ajándék!!

Én is olyat akarok kapni!!!!!!!

Az utóbbi 15 év legszebb ajándéka lenne!!!!

mert épp 15 éve vagyok itt ahol és már marhára mennék. Csak lenne hova.

Mert lenne hova csak az még ennél is szarabb (sormeló nettó semmiért-inkább maradok)

2017. dec. 23. 09:51
 8/24 A kérdező kommentje:

"Nevetséges, én ha valaki fertőző beteg 😷 meg f.sik-hány egész nap? 🤢"



Nem nevetséges. Van olyan aki épp beteg és nem jött. Nem jött nem is kapott semmit, téma zárva.

Nem nevetséges. Sajnos ez van.

2017. dec. 23. 09:52
 9/24 anonim ***** válasza:
78%

"ÚÚÚÚÚÚ az szép ajándék!!

Én is olyat akarok kapni!!!!!! "


Tudod, nem sírni kell meg a GYK-ra kérdést kiírni, hanem keresni a lehetőségeket, és próbálkozni. A sült galamb senkinek nem repül a szájába.

2017. dec. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

" hanem keresni a lehetőségeket, és próbálkozni."


És pontosan ezt is teszem. Sajnos amit leírtam hogy más nincs mert ami lenne az még ennél is szarabb az nem fotelbölcsesség hanem nagyon is a gyakorlati keresés tapasztalata.


Január óta melót keresek (meló mellett) és amit el tudok mondani hogy semmi érdemleges. Semmi.

Persze holnapra lenne meló na de mi.

Nettó kutyagumiért 3 műszak sor mellett.

Bolti eladó 12 óra nettó 100-ért.

Bizt őr, postai kihordó nettó semmiért.

Na ezek kösz nem.


Akkor maradok ahol vagyok.

2017. dec. 23. 09:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!