Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy 40-es diplomár ember hogy...

Egy 40-es diplomár ember hogy tarthat ott az életben hogy a 22-es bérminimum emelésnek örül? mert BRUTTÓ 260-at fog keresni és ennyit még soha az életben nem keresett

Figyelt kérdés

Nem szánalmas 40-es több diplomás emberként annak örülni hogy jajj állambácsi de rendes mert emeli a GBM-et, és így BRUTTÓ 260 lesz a bér jan 1-től...

Bruttó 260!! Nettóban is karcsú manapság, főleg egy több diplomás 40-esnek!


Mert egy totál pályakezdő valakinek, első bérként még oké. Na de 20 éve a pályán és bruttó 260 és még SOHA ennél jobban nem keresett... háááát...


2021. dec. 26. 11:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
12%
Hát elég szánalmas
2021. dec. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem szánalmas. A kormány szánalmas,hogy ilyen sajnos megtörténhet. "Magyarország előre megy ,nem hátra."
2021. dec. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Mondjuk kérdés, hogy milyen területen van diplomája. Mert egy építésznek gáz, de mondjuk egy diplomás ápolónak sajnos nem, mert ennyire vannak megfizetve itthon.
2021. dec. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

"A kormány szánalmas,hogy ilyen sajnos megtörténhet"


És mi köze ehhez a kormánynak? Én diploma nélkül 400on felül keresek, és az első bérem volt 230 vagy 10 éve.


260nál már 5 éve többet kaptam diploma nélkül.

Ehhez az államnak semmi köze.

2021. dec. 26. 12:13
 5/14 anonim ***** válasza:
89%

#4


Baromságokat beszélsz, de nem baj, sajnos a Magyarok szintje ez. Tudatlanul böfögik a hülyeségeiket.

2021. dec. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%

Hát Bazsi, ilyen ez az alapítványi iskola...

Fel kellene végre mondani, ha nem vagy elégedett. Múltkor már interjúkról kamuztál, azokkal mi lett?

2021. dec. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én sem keresek sokkal többet diplomásként 27 évesen.

Mi az oka? Az hogy nem mindenki ért olyanhoz amire van kereslet. Én pl. utálom a gépészetet, elektromos kütyüket, informatikát, nem is értek hozzá hiába magyarázzák, tehát olyan szakterületek kiesnek amivel egy férfi jól kereshet. Ezeken kívül olyan sok lehetőséged nincs is, max elmész szakmunkásként maszekolni de ahhoz is kell affinitás a szereléshez, barkácsoláshoz, ami nekem nincs.

A maradék egyetemi szakokkal meg annyit érsz mint egy érettségivel, kivéve ha gazdagok a szüleid és be tudnak dugni valami BCE közgazdász képzésre vagy orvosnak, jogásznak, és meg van a megfelelő kapcsolati háló.

Az olyan másodvonalas szakokkal mint agrármérnök, vegyészmérnök, környezetmérnök, élelmiszermérnök, biológus, kémikus, max. elmész laborba dolgozni vagy önkormányzathoz ha van ismerősőd. A többivel még ennyire se nagyon lehet jutni.

2021. dec. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
12%
Az Ő problémája hogy képtelen olyan munkát csinálni ahol többet kap.Egy rohadt betanított operátor sok helyen megkeresi ezt az összeget nettóban.
2021. dec. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
Az a szánalmas hogy nincsenek normális fizetések.
2021. dec. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
97%
#alapitvanyiiskola #munkaugyestroll
2021. dec. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!