Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek mi a helyes...

Szerintetek mi a helyes reakció egy ilyen munkahelyi "pofára esős" helyzetben? (Részletek lent)

Figyelt kérdés
Tehát te például mit reagálnál, ha a munkahelyeden egyszer csak minden értesítés nélkül kivennének téged egy csoportból, pont mielőtt szabadságra mennél. És te azt hinnéd, hogy biztos csak azért nem osztottak be a következő hetekre, mert már tudják, hogy szabira mész, és visszajőve esnél pofára, hogy utána sem osztanak be, és neked még csak nem is szólt senki, hogy kivettek a csoportból, hanem csak folyosói pletykákból tudnád meg?

2021. dec. 27. 06:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezném a felettesemet, hogy valami baj van a munkámmal, vagy miért vett ki.
2021. dec. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És átraktak egy másik csoportba?
2021. dec. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kivettek a csoportból, és? Hova raktak? Bemegyek, el kellene kezdenem dolgozni. Majd a szünetben hallanám a pletykákat, de addigra már fel kellene tűnjön, hogy valami nincs rendben

Ez megint valami kamu álmodozás

2021. dec. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Annyira jó, hogy nem hiszel nekem... Miután visszamentem még egy hét eltelt, mire megkaptam a következő havi beosztást. És akkor estem pofára, hogy azon se vagyok beosztva semelyik napra sem. Nem raktak át másik csoportba, abból a munkafolyamatból teljesen kivettek minden szó nélkül. Erre irányult a kérdés, hogy ehhez ti mit reagálnátok.
2021. dec. 28. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!