Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire lesz rossz helyem...

Mennyire lesz rossz helyem egy olyan munkahelyen, ahol mindenki mindenkinek a rokona/ismerőse?

Figyelt kérdés
2021. dec. 30. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon.

Dolgoztam ilyen helyen.

Én kaptam a szar munkákat szinte csak én dolgoztam és mindezt sokkal kevesebb pénzért.

2021. dec. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém most tart ebbe az irányba. Mióta a főnökömet előléptették, sorra veszi fel az ismerősöket és azok feleségeit. Tudás 0, arc 100%, munkamorál 0. Természetesen a földi halandók kapják a sz@r melókat, miközben ők lébecolnak. Magyarán: menekülj, amíg teheted.
2021. dec. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy családi vállalkozásban dolgoztam ahol egy kb 10 tagú család dolgozott. Én mint pénzügyes kerültem oda vadidegenként. Szerettem ott dolgozni, mert kedvesek voltak velem. Négy év után költözés miatt eljöttem onnan.
2021. dec. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Itt az ellenpélda:

Nekem volt részem saját családom vállalkozásában dolgozni.


Konkrétan a saját nagybátyám nem akarta odaadni a fizetésem, vagy egy részét mindig eltette, a borravalót nem engedte megtartani. A vadidegen beugrós cigány szakácsot meg rogyásig tömték pénzzel és neki adták a jattomat.

(Vendéglátás volt. Szerencsére csődbe mentek.)

2021. dec. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen helyen dolgozom.

Nem jó.

2021. dec. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!