Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szóljak előre vagy mindegy?

Szóljak előre vagy mindegy?

Figyelt kérdés

Fel szeretnék mondani rövid időn belül és a hely ahol dolgozom új gépezet kerül amit a végzettségem miatt rám akarnak teljesen bízni nagy reményekkel.

Nem hiszem, hogy jót tesz ha előre szólok, hogy amúgy én itt hagylak titeket ekkortól de az se ha nagyba várják a csodát és a közepén be nyögöm, hogy amúgy sziasztok nekem ebből elég volt.



2022. jan. 3. 08:21
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
30 napos minimum a felmondási időd
2022. jan. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy van 30 napos. Nem tudom, hogy jön ez ide.
2022. jan. 3. 08:29
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Ha lejárt a próbaidőd, akkor 30 napos felmondási idővel kell számolnod. Persze ez lehet kevesebb is, de ez már megegyezés kérdése a főnököddel.
2022. jan. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Úgy jön ide, hogy azalatt a 30 nap alatt lesz időd betanitani az utodod, aki majd a gépet kezelni fogja.
2022. jan. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
De ez idő alatt elmehet mondjuk táppénzre is
2022. jan. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%
El. A munkáltató pedig kérhető a felülvizsgálatát és indíthat egy jó kis munkaugyi pert tappenzcsalas miatt
2022. jan. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha még próbaidőn vagy, minél hamarabb "illik" felmondani. Úgy is kínos (én hozzám is nagy reményeket fűztek), de ha elhiteted, hogy tervezhetnek veled több hónappal előtte majd lelépsz, na abból nem túl szép elköszönés lesz.
2022. jan. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!