Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bunkóság vagy sem?Mit illik...

Bunkóság vagy sem?Mit illik ilyenkor?

Figyelt kérdés

Van az a szitu, hogy 2ember beszélget, telefonon mutat az egyik a másiknak vmit,vagy hasonlók és én elmegyek mellettük, ismerem az egyiket de nem köszönök így rá, minek zavarjam meg őket.

Nem egy üres folyosón voltunk, hanem egy hiperbe.

Ez bunkóság volt részemről vagy nem? Tetszik amúgy a pasi, ezért utána kellemetlenül éreztem magam amiért nem köszöntem neki.


2022. jan. 4. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem bunkóság, valószínűleg ő észre sem vett, vagy hihette, hogy te nem vetted észre ha mégis. Én sem szoktam zsúfolt helyen nagyon feltűnően odaköszönni valakinek, ha láthatóan elfoglalt.
2022. jan. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem feltétlenül bunkóság, ha nem tudod felvenni fele a szemkontaktust mert elfoglalt, és nem köszönsz neki, az még ok szerintem.


Egyébkét, ha a pasi bejön, akkor szerintem jó módszer úgy felhívni magadra a figyelmet, hogy ilyen és hasonló szituációban mosolyogva odaköszönsz, esetleg integetsz neki, különösen, ha a nevét is használod (tehát nem csak Szia!, hanem Szia Dávid! pl.) Nekem már bejött ez a módszer párszor, egy-két ilyen akció után odajöttek és randira hívtak a pasik, persze csak a bátrabbja...

2022. jan. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!