Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak ha olyan feladat...

Mit csináljak ha olyan feladatot bíznak rám, amihez nem értek, nincs olyan végzezttségem, ellenben nagy felelősséggel jár?

Figyelt kérdés

Önkormányzatnál dolgozok, igazgatás területén. Pénzügyes feladatokat akarnak rám sózni (de tényleg erről szól, hogy engem terheljenek) viszont nem értek hozzá, soha nem tanultam pénzügyet,matekból is rossz voltam. Óriási felelősség ha hibazok persze én vagyok a rossz. A kolléganők ki akarnak használni, a főnökeimre nem számíthatok. Szerintetek jogos ha kiállok magamért és megmondom, hogy én ezt nem csinálom meg?


Azt hozzá tenném, hogy 6 hónapja dolgozok ott, újnak számítok még.


2022. jan. 5. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha nem arra a feladatra vettek fel, akkor én a helyedben nyugodtan megmondanám, hogy ne haragudjatok, de ez nincsen benne a munkaköri leírásomban és mellesleg nem is értek hozzá. Senki sem fog jól járni vele, ha én csinálom. Adjátok olyannak, aki erre szakosodott.
2022. jan. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért akarják lepasszolni rám, mert nekik nincs rá idejük. De eddig is ők csinálták éveken keresztül...
2022. jan. 5. 22:21
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nyugodtan mond ki, amit érzel, gondolsz ezzel a dologgal kapcsolatban, így korrektebb, meg talán ők is elgondolkodnak azon,, hogy hosszútávon megérné-e mindenkinek ez így...
2022. jan. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És ha viszakoznak, hogy már pedig ezt rám bízták oldjam meg?
2022. jan. 5. 22:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor jelzed,hogy nem csinálod meg, és nem lesz megcsinàlva. Esetleg jelezd a főnököd felé (mindegy mit szól hozzá, de te védd be magad).
2022. jan. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves segítőm! Képzeld, úgy tettem ahogy javasoltad és ahogy terveztem is, őszintén megmondtam nekik, hogy nem tudom megcsinálni. Azóta se szólnak hozzám, bosszú hadjáratot indítottak ellenem, kibeszélnek...

Azt gondolom ez őket minősíti

2022. jan. 7. 12:57
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, melyik kommentre írtad, én az 5-ös voltam. Sajnálom, hogy kibeszélnek - milyen egy idióta "bosszú" - de légy büszke rá,hogy kiálltál magadért. A lúzereket meg szrd le. Ha nem tudja ellátni a feladatát, ő a balfsz!
2022. jan. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!