Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyárban ez mit jelent egész...

Gyárban ez mit jelent egész pontosan, Számítógép felhasználó szintű kezelése (Word, Excel) szerintetek nehéz lenne nekem?

Figyelt kérdés

Automata és félautomata gépek beállítása, kezelése számítógép használatával

Adminisztrációs feladatok a gyártás során (legyártott mennyiség rendszerbe történő felvitele, ellenőrzése)

Folyamatos minőség-ellenőrzés a termelés során


Szerintem nagyjából tudom ezeket a programokat kezelni az jó? Elég?



2022. jan. 6. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Legtöbb ilyen esetben betanítanak, mert ahány gyár annyi programmal dolgozhatnak. Gépek beállításához nem az excelt és a wordöt használják, max abban adják vagy tárolják az információkat. Oda kb elég a ctrl c + v használata sok helyen. Az a lényeg, h láttál már gépet és tudod használni.
2022. jan. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Alapszintű számítógép használat. A mai fiatakok nagy részének ez már alap, ebben nőttek fel. Nálunk a 40-50+-sok esetében látni, hogy úgy fogják az egeret, mint a jurrasic parkból a szőke kiscsaj és azt sem tudják, merre vannak arccal
2022. jan. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
5%
Hát a gyári munka az elég proli!
2022. jan. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Látom másnak is beegett a Jurassic park jelenete. :D Pedig a kislány ott elvileg nagyon pro a számítógép kezelésében. :D
2022. jan. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
El tudd olvasni, ha néha küldenek neked emailben valami előre megirt world szöveget.
2022. jan. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk annyi volt az excel, hogy be tudtuk-e csipogni a vonalkódot egy táblázatba.

Word igény annyiban kimerült, hogy a menetlevelet abban kellett megírni.

Tudom jobb helyeken erre külön program van de nálunk word és excelben volt minden.

2022. jan. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"Adminisztrációs feladatok a gyártás során (legyártott mennyiség rendszerbe történő felvitele, ellenőrzése)"


Felhasználói szintű kezelés alatt valószínűleg azt értik, hogy legalább egy egyszerű táblázatot ki tudj tölteni, amiben a gyártással kapcsolatos adatokat vezetni tudod, és/vagy valamilyen Word dokumentumot kitölteni és kinyomtatni. Ennyi lehet.


Ha a GYIK.hu-ra fel tudsz jönni az asztali számítógépedről, az már jelzi azt, hogy valamennyire tudsz tájékozódni a virtuális térben. Szerintem nem lesz gond. Ha valamiben elakadnál, akkor pedig úgyis betanítanak, mert ez nekik is az érdekük. Hajrá!

2022. jan. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!