Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért bántanak folyton az...

Miért bántanak folyton az emberek azért mert sovány vagyok?

Figyelt kérdés

Új munkahelyem van nemrég kezdtem.A hátam mögött a kollégák kibeszélnek, hogy úgy nézek ki mint egy kislány meg csontváz vagyok. A jelenlétében is beszólogatnak, hogy elkezdhetnék enni végre és hasonló kedves megjegyzések.

Nagyon rosszul esik hogyán tudnám ezt kezelni?


2022. jan. 10. 10:12
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Engem mert dagadt voltam. Ilyenek. Mindig fáj nekik valami.
2022. jan. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért veszed a szívedre, ha megjegyzéseket tesznek? Nézd őket levegőnek. Addig fognak beszólni neked, amíg felfigyelsz rá.
2022. jan. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért dolgozol ott? Jön lassan a tavasz, keress valami mást.
2022. jan. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Hol dolgozzon? Most írta, hogy nemrég kezdett. Mindenhol vannak ilyen emberek. Ez a "Addig fognak beszólni neked, amíg felfigyelsz rá", felejtsd el. Ha nem állsz ki magadért, találnak mást, amiért bánthatnak, pl. pont ez, akkor meg introvertáltnak és soványnak fognak mondani, kibeszélni, vagy akkor már merítenek akkora bátorságot, hogy a képedbe mondják, és úgy baszogassanak.
2022. jan. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Senkinek sem lehet tetszeni,a kedvében járni és nem is kell. Mindig lesznek fintorgók, akiknek valami csípni fogja a szemét. Ne ők határozzák meg, hogy érzed magad.

Régen engem is csesztettek a vékonyságom miatt , hogy beteg vagyok, anorexiás vagyok (holott teljesen jók az értékeim),meg fiús a testem (nő vagyok)... Igaz,ez nem munkahelyen volt, hanem máshol. Rosszul esett,de nem érdekelt. Mindenhol meg lehet találni azokat az embereket, akikkel jól kijössz és akiket egyáltalán nem fogja érdekelni a kinézeted.

Biztos vannak normális kollégák is,keresd az ő társaságukat. Nem szégyen csapódik másokhoz,ha szimpatikusak :)

2022. jan. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Mert a kövér emberek kibeszélése már társadalmilag is rossznak van beállítva, míg a soványoknak beszólás nem. Fel sem fogják, hogy ez ugyanolyan rossz, esetleg társul hozzá egy kis irigység, mert ők kövérek stb.
2022. jan. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Engem meg a magasságommal piszkál mindig mindenki (152cm vagyok), de nem izgat, ha beszólnak. Ne foglalkozz velük. Ennyi.
2022. jan. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha hízni fogsz, majd azért fognak pofázni. Az ilyennek az kell, hogy beszólj neki, ne hagyd magad, akkor elkussol.

Mondd hogy nem szetetnél olyan dagadt, nagyseggű lenni mint ő, azt hiszem elmegy a kedve a kóstolgatástól.

2022. jan. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mond hogy nem vagyunk egyformák és ezt el kell fogadni.Én ezt mondanám.Ha felettes piszkál csak hagyd rá jó tanács én is rá hagyok mindent nem jó velük vitába keveredni,ki kell várni míg nyugdíjba vonulnak ha idősebbek.Nyugodj meg engem is sokan basztatnak meg basztattak de vas idegzetűnek kell mutatni magunk .
2022. febr. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!