Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért kérdezik az új kollégák...

Miért kérdezik az új kollégák hogy van e már feleségem?Gyerekeim? Családom? Barátnőm?

Figyelt kérdés

Jelenleg beugrós vagyok,az az ha valaki le betegszik vagy szabira megy én annak a helyére megyek éppen helyettesíteni.

Ennél a cégnél elég sok helyszín van szóval 1-2 hetente ismerek meg új embereket,valahogy mindig ezt a kérdést is fel teszik nekem, szerinted miért teszik fel?


23 évesen már házasnak és gyerekeknek kellene lennie?



2022. jan. 10. 19:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak beszélgetést kezdeményeznek.
2022. jan. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Mert ezek a legáltalánosabb témák egy beszélgetés kezdeményezéséhez, ami által egy picit megismerhetnek, ha már együtt dolgoztok a nap nagy részében.
2022. jan. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%

Mert átlagos embernek a világ legtermészetesebb dolga, hogy van párja, barátja, barátnője, valakije.


Ez a világ legtermészetesebb kérdése, arról nem ők tehetnek, hogy ezt képtelen vagy természetesen kezelni.

2022. jan. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

Mert tudni akarják, melón kívül mennyire vagy lekötve. Ha megtudják, hogy nincs családod, számíthatsz rá, hogy minden szarért téged fognak berángatni, mondván úgy sincs családja, ráér.

Amúgy meg nem tartozik rájuk.

2022. jan. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Mert miről beszélgessenek veled, az időjárásról?
2022. jan. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Hát. Én eddig úgy vettem észre , ahogy kiderül hogy valakinek nincs feleség , barátnő , gyerek és még macska sem . Azt elég csúnyán ki is beszélik . Inkább ne mondj senkinek , semmit .
2022. jan. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
5: Miért nem kérdezik mondjuk azt, hogy mi a kedvenc filmem-sorozatom, zenekarom, regényem, ki a kedvenc színészem, íróm, merre utaztam eddig, és ilyenek. Egy nagy rakás értelmesebb téma lenne annál, hogy van-e nőm, ha nincs mikor lesz, egyáltalán szexeltem-e már. De buta, tirpák embereknél persze ez az értelem magasfoka.
2022. jan. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
6: Gyárban, segédmunkában, közmunkában jellemző, hogy kerekperec megkérdezik, hogy voltál-e már egyáltalán nővel, valamint igen válasz esetén felszólítanak, hogy mutass az illetőről fényképet.
2022. jan. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
#7 Mondjuk tekintve, hogy elég sok időt töltenek együtt az emberek, nagy valószínűséggel megkérdezik ugyanezeket is és nem a nap 8-10 órájában az a kérdés, hogy "párod van-e".
2022. jan. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%

#7,

Mások magánéletében turkálni sokkal izgalmasabb téma. Ki nem sz.rja le, hogy mi a kedvenc filmje vagy ki a kedvenc írója, ha van valami jó kis szaftos családi pletykája, botránya stb.? Az emberek imádnak egymás magánéletében turkálni. Legalábbis a nagy többség. (Nem magamról írtam, hanem úgy általánosságban ez a felfogás. Amúgy asszem engem is jobban érdekelnének az általad említett témakörök, de azért biztos kíváncsi lennék a családi körülményire is egy idő után, ha már régóta együtt dolgozunk. Legalább úgy nagy vonalakban, egy-két szó erejéig.)

2022. jan. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!