Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért kérdezik az új kollégák...

Miért kérdezik az új kollégák hogy van e már feleségem?Gyerekeim? Családom? Barátnőm?

Figyelt kérdés

Jelenleg beugrós vagyok,az az ha valaki le betegszik vagy szabira megy én annak a helyére megyek éppen helyettesíteni.

Ennél a cégnél elég sok helyszín van szóval 1-2 hetente ismerek meg új embereket,valahogy mindig ezt a kérdést is fel teszik nekem, szerinted miért teszik fel?


23 évesen már házasnak és gyerekeknek kellene lennie?



2022. jan. 10. 19:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

9: Nem feltétlenül. Én, amikor elmondtam, hogy nincs csajom, onnantól kezdve, ha velem beszéltek, az esetek 80%-ában az volt a téma, hogy miért nincs még mindig, mikor lesz már végre. Csak akkor szálltak le a dologról, amikor egyszer emelt hangon közöltem, hogy ez az én magánügyem, semmi szükségem életvezetési tanácsokra. Akkor végülis abbahagyták, de a hátam mögött ment tovább a pusmus, egyesek azt is felvetették, hogy lehet, hogy búza vagyok.


10: Nem is avval van baj, ha valaki kíváncsi. Hanem amikor számonkérésszerűen faggat, hogy na, van-e már valakim.

2022. jan. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy, akik lepontozták a 7-esemet, nyilván magukra ismertek.
2022. jan. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!