Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Állásinterjúra után mennyi...

Állásinterjúra után mennyi idő mire hívnak és felvesznek dolgozni?

Figyelt kérdés

2022. jan. 10. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb 1-2 hét.
2022. jan. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt már, hogy másnap szóltak és következő héten kezdhettem is, máshol meg közel egy hónap volt, mire visszajeleztek bármit is.


Nagyon munkahelytől függ, de szerintem az átlag az 1-3 hét között valamikor környékén mozoghat.

2022. jan. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem hívtak hétfőn, hogy kedden be tudnék e menni újra beszélgetni. Kedden közölték, hogy hát ők felvesznek, miért nem úgy készültem.... 1 hetet maradtam, komolytalanok voltak. A másik hely 2 hét múlva jelzett vissza, egyeztettünk, mikor menjek be és alá is írtuk a papírokat.
2022. jan. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Van, ami kb 1-2 nap volt, máshol 2 hét.. Valahol direkt bevárnak 1-2 hetet, máshol rögtön keresnek, ha alkalmasnak találnak.


Kitartást, és sok sikert!

2022. jan. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tesómat egyszer 1,5 évvel (sic!) később hívták… úgy meglepődött, hogy elfelejtette őket kiröhögni
2022. jan. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonoom
2022. jan. 11. 08:28
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
interjú utáni napokban, vagy héten szóltak, hogy kiválasztottak a következő körös kiválasztásra. Utána 1-2 hét, mire a konkrét ajánlatot megküldték emailben. Ugye a nagy cégeknél a HR-esnek egyeztetnie kell a helyi vezetővel, magasabb vezetővel, így hosszadalmasabb az eljárás. Nem kell egyből aggódni, ha interjú utáni napon nem szólnak.
2022. jan. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt figyi:

- novemberben jelentkeztem egy nagy céghez.

- decemberben jött a HR-től a mail, hogy sajnálják de nem jutottam tovább (be se hívtak még interjúra sem!)

- ma ( 2 hónapra rá) megnyitom a mailem és a szakmai vezető (!) írt rám onnan, hogy aktuális-e még.


Csúcs.. :)

(Amúgy a HR máshonnan most nemrég is kukázott egy olyan poziról, ahova 99% passzolnék, minden feltétel, tapasztalat, tudás megvan, kicsit felcsesz.. Mondjuk tapasztalatom szerint ilyenkor a bérigényem miatt rotálnak ki. :'D. Volt olyan, aki legalább be is vallotta. )

2022. jan. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!