Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek jól tettem hogy...

Szerintetek jól tettem hogy beadtam A felmondásomat? A munkahely ahol dolgozom, hogy megtartsa a dolgozókat minden félév után prémiumot fog adni. Ez akkor jár ha nem vagyunk Táp pénzen illetve nincs igazolatlan hiányzás! Ma meg is kaptuk.

Figyelt kérdés
Betegen, sokszor volt hogy nem volt időnk enni vagy ha igen akkor gyorsan a gép sor között, sokszor szünetünk sem volt kaptunk kemény 30 ezret 6 hónapra! Ez valami borzasztó Mikor megláttam. Hogy ezért 6 hónapot küszködni hát nem érte meg. Közöltem a főnökömel hogy ennyire semmibe venni a dolgozókat hogy ennyit adni ez borzalmas. Mondom neki elosztva 6 hónapra 5000 Ft-ért szívtunk. Mondtam is hogy én befejeztem.Felmondok. Úgye ment a nagy duma hogy ne menjek el meg lesz ez majd több is. Mondom mikor? Majd 10 év múlva. Mondom ezt sem adatok volna ha nem számoltak volna le sorozatosan. Meg ugye bár nem nagyon jönnek ide dolgozni és kevés az ember. Mondtam neki ennyiért dolgozni gűrcölni Soha semmibe sem nézték a dolgozókat. Bár volt olyan aki azt mondta hogy jobb mint a semmi. Erre mondtam neki. Ember 6 hónapot güriztél ezért a pénzért. Sokszor se kaja se szünet. Mondtam neki akkor te ennyit is érsz. Maga a munka nem rossz de viszont a körülmények meg az hogy szarba sem néznek minek. Nálam és most sok mindenkinél betelt a pohár.Én szerintem jól döntöttem hogy ott hagyom.
2022. jan. 10. 23:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jol dontottel! Hidd el, fogsz talalni olyan helyet, ahol megbecsulnek!
2022. jan. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Jól döntöttél.

Ez minősíthetetlen.

2022. jan. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
És most hol fogsz dolgozni?
2022. jan. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

igazából sehol sem becsülnek meg, de van ahol legalább megfizetnek.


amíg nem alakulnak ki mo n szakszervezetek, akik képviselik a munkavállalói jogokat, addig maradni fog a kizsákmányolás és az alacsony fizetések.


igazából meg magaddal ba sztál ki, ha nem kezdesz mondjuk új melóhelyen, jövő héttől, hanem most kezdesz el állást keresni.

mert hogy őket nem érdekli, hogy elmentél, abban biztos lehetsz.

2022. jan. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 3 éve vagyok vezetői munkakörben, ami annyit tesz, hogy nettó 25 ezerrel keresek többet azoknál, akik nem vezetők. Cserébe tízmilliókért felelek, 3 éve állandóan túlórázok és éjszakázok, ha táppénzen vagyok is, ha szabadságon vagyok is, a felét biztos végigdolgozom, nincs egy nyugodt napom, szinte csak az ünnepek vannak, mert szabadságom alatt is mindig kézben kell tartanom a dolgokat, már szabi alatt is a következő időszakon kell agyalnom, hogy időben el legyen minden intézve. Van cserébe kötetlen munkaidő, aminek sok előnye van, valójában azonban annyit tesz, hogy még huszonöt bőrt lenyúznak az emberről felülről és nincs vége soha a követelményeknek és a munkának.

Én most már semmi másra nem vágyom, mint egy 8-16 h-ig tartó munkaidőre, így is éhbéren vagyok, úgyis éhbéren leszek, de a szabim alatt és táppénz alatt nyugalmat akarok és ha már megbecsülést nem kaptam sem anyagiakban, sem elismerésben, legalább a szabadidőmben hagyjanak békén.

2022. jan. 11. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Ketfajta ember letezik a munkaero piacon:


- Alkalmazott ... fizetesert dolgozik es megmondjak neki mikor mit kell csinalni ... szolgamunka


- Vallalkozo ... jovedelemert dolgozik es maganak kell megszerveznie mindent ... robotmunka


Fizetes fix es amit pluszban adnak azt illik megkoszonni (nem a peremium lehetosegeert megy el az ember dolgozni, hanem a havi fizetesert).


Jovedelem nagysaga fugg a produktumtol es premium sosincs.


Mivel penzbol el az ember es az igaz, hogy a penz nem boldogit - ellenben kell a boldogulashoz >>> ezert aztan akkor tetted jol, hogy ilyen dolog miatt felmondtal, ha a kovetkezo munkahelyed jobb lesz. De nem lesz jobb, mert a kovetkezo munkahelyed sem lesz jobb.

2022. jan. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Jól tetted, hogy felmondtál. Amúgy aki normálisan szünetel, netalán beteg lesz, azzal mi van? Nem kap prémiumot...na bumm. Én meg 5 évre kaptam bruttó 50 ezer "hűségpénzt" (ami nettó 33 ezer). El is megyek innen, de nem azért, mert brühühü nem kapuk jutalmat, hanem mert kicsit besokalltam a munkától és a főnökömtől is. Kell, hogy mást csináljak.
2022. jan. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, drukkolok, hogy találj egy olyan helyet, ahol jobban megbecsülnek és megfizetnek. Ennél csak jobb lehet...
2022. jan. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

fosom telibe, mit vakernyál a főnök össze-vissza

tímwörk, vízió, küldetés, apátoknak az eres deres hervadt lankadtja, az...

minden hónap elején kapok egy sms-t a banktól, abban leírja a cégem, hogy mennyire becsül meg

ez számít, a többi csak lárifári

2022. jan. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk te is hulye vagy, ha ezert cserebe inkabb dolgoztal betegen meg minden. Gondolom elmondtak, mennyi a premium, ha teljesulnek a feltetelek, legalabbis en eddig olyan munkahelyen nem dolgoztam, ahol ezt igy kozoltek volna, hogy hat ha ez meg az megvan, akkor kaptok valami penzt is… Minden fixen meg van mondva, le van irva. Ennek tudataban en leszartam volna ezt a feleves premiumot, ha beteg vagyok, sosem megyek be dolgozni.

De nyilvan barmilyen okkal fel lehet mondani, az ember barmi miatt besokallhat, sosem szoktam senkit maradasra biztatni, ha eleged van egy helybol, mindegy mi miatt, valtani kell, az egeszseg (testi es mentalis is) fontosabb.

2022. jan. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!