Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Másnak sincs semmihez kedve...

Másnak sincs semmihez kedve munka után ?

Figyelt kérdés
Annyira elfaradok. Egesznap ülni,és adminisztrálni. 8 órából minimum 7,5 órát gépelek minimum. Most ez nem hangzik olyan megterhelőnek de teljesen leszív. 3 éve dolgozom ott, de ez az állapot csak november óta áll fent. Inkább szellemi fáradtságnak mondanám, ugyanis beszélgetni nincs kedvem tényleg senkivel. Sem a szerelmemmel, sem a szüleimmel. Hazaérek, és szívem szerint egy burokba zárnám magam. Idegesít ha bárki hozzám szól, Messenger üzenetekre sem valaszolok. De ez csak akkor van velem ha munkanap van. Hétvégére jobb esetben mintha kicserélnének, illetve volt a leállás is, az is nagyon jó volt. De ezek a hétköznapok kegyetlenek. Mi lehet a probléma ? Munka után nem lehet hozzámszolni, mindenkit kerülök. Pár hónapja tart ez nálam.
2022. jan. 11. 14:54
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Annyira nem rossz bent sem a légkör, inkább soknak mondanám.
2022. jan. 11. 14:55
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

Nem bírod a monotonitást, befordulsz tőle, tökre érthető. Nekem is mikor egy napra sok adminisztrálni való jut, szellemileg sík vagyok. Hiába tűnik egyszerűnek, meg semminek, azért van amiben marhára figyelni kell, koncentrálni, hogy jól csináld és nálam még közben folyton jönnek- mennek is, tehát szemmel tartani mindent IS.

Tudom, hogy nem egyszerű, de próbálj magadnak énidőt szakítani kicsit. :)

Hülyeség, de nekem bejött, mondjuk ha fs napjaim vannak, veszek magamnak egyet a kedvenc fánkomból, egy jobb kávét és ebédkor nem a megszokott helyen eszem, hanem kimegyek és nyugiba megeszem.

Otthon is próbálj minél jobban feltöltődni, bár totál megértem, hogy nézni sincs kedved. De fürödj egy jó hosszat, pihenj egyet, foglalkozz magaddal. Nem kell mindig mással törődni, az az igazság.


Legrosszabb esetben aktívabb munkát kéne keresned, amiben persze elfáradsz, de ennyire nem húz le szellemileg.

Kitartást!

2022. jan. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Amikor hazaérsz, menj el egyet sétálni, futni, vagy más sportot.... Jól kiszellőzteted a fejedet, és még egészséges is. Kellemesen elfáradsz (fizikailag), és rögtön jobban érzed magad.
2022. jan. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%

Ugyanennyit dolgozok, de én azt várom hogy vége legyen és akkor indul a nap igazán! Sport, tánc, szocializáció, beülni vhova stb.

Pont ezek kellenek, hogy feltöltsenek és legyen kedvem a következő naphoz, ezek nélkül befordulnék.

2022. jan. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
11%
Nemtudom, mit szólnál ha reggel kilenctől este nyolcig dolgoznál? Nem tudlak sajnalni ne haragudj,az irodisták nem törik össze magukat, két ünnep között zárva az iroda.Tegnap hazaértem háromnegyed kilencrw eddzeni is volt erőm. A kereskedelem húzósabb, hajtósabb sokkal.
2022. jan. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
6%
Keveset bírsz, gyenge vagy.
2022. jan. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%

Néha engem is nagyon leszív a munkám (bár alapból szeretem), épp ezért örülök ha végre hazaérek, akkor indul az élet, végre csinálhatom amihez kedvem van. :)

Mondjuk a tél nehezebb, akkor néha én is belefásulok hogy vaksötétben indulok és vaksötétben érek haza, az nagyon nyomasztó tud lenni, de olyankor is igyekszem találni valamit ami feltölt, olyankor pl. jól esik bekuckózni a kanapén és olvasni egy jó könyvet, megnézni egy jó filmet, játszani valami jó játékkal, ilyesmik.



#5

"két ünnep között zárva az iroda"

Ezt honnan veszed? Irodista ismerőseim túlnyomó többsége dolgozott a két ünnep között...

2022. jan. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
7%
De nem este nyolcig-kilencig.
2022. jan. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
13%

Ez a különbség a fizikai, meg az irodista között.

Haver a napi 8 órás víz/gáz központifűtés szerelés után(80 kilós gázpalackok cipelése, falvésés, ásás, pakolás) még elment gyúrni, hétvégén meg kidobó volt egy didzsóban.

Ma 50 éves, köszöni jól van.

2022. jan. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

#8

Megint csak: honnan veszed? Akiknek év végi hajrá volt, azok simán dolgoztak addig.

2022. jan. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!