Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem bírom már a munka helyemet...

Nem bírom már a munka helyemet Szakács vagyok a chef mindenbe beleköt már semmihez se merek nyúlni Lépjek vagy ne?

Figyelt kérdés
2018. dec. 8. 00:51
 1/10 grafno ***** válasza:
Miert szól be?
2018. dec. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Próbálj meg tisztelettel bánni vele, nézd ki, mi az amit ő elvár, beszélgess olyan emberekkel akiket bír.:)
2018. dec. 8. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nincs olyan kit bír ez is egy gond
2018. dec. 8. 06:22
 4/10 anonim ***** válasza:
ha nem jó a melóhely akkor add be a felmondásod, lesz másik hely neked.
2018. dec. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már vagy 5000 melóhelyem, ha egyik nem tetszett akkor kiléptem és mentem máshova, mindig volt hova menni.


persze olyan is volt hogy látták rajtam itt jól elvagyok, és 2 hónap múlva kiraktak.


Ilyen ez a popszakma.

2018. dec. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Nyomj egy sárgarépát a popjijába, hadd élvezzen el!
2018. dec. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha már lépsz, akkor ne az arca mellé! :)
2018. dec. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0:51-kor írtál, tehát bírod az éjszakázást. Miért nem mész el menüs szakácsnak? Éjjel bedobod a kondért, betolod a tepsit, reggelig a kutya nem bszogat. Hóvégén felveszed a lét, azt agyő.
2018. dec. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"már semmihez se merek nyúlni " - írod. Így folyamatos stresszben dolgozol. Ha a műszakod alatt folyamatosan stresszelsz, az előbb-utóbb károkat okoz benned.


Nem hinném, hogy arról van szó, hogy telibexarod az egészet és úgy vétesz hibákat, mert az, aki azt írja, hogy nem mer semmihez nyúlni már az tényleg abból alakult ki, hogy a maximumot próbálta nyújtani (vagy teljesíteni valahogy az elvárásokat).


***


Azt kell először elrendezned magadba, hogy Te alkalmas vagy e oda vagy jobb lenne másik munkakörben.


Én pl tapasztalatból tudom, hogy gyorsétterembe nem való nekem dolgoznom, mert nem vagyok pörgős - az alkalmatlanságom pedig sok szidalmazást váltana ki, mert, ha lassú vagyok az nem megfelelő, máskülönben a felgyorsított tempóm miatt vétett hibák alapoznák a leteremtéseket.


Ezt kell hát megvizsgálnod először; Te úgy érzed, a tudásod és a tulajdonságaid 100%-ban alkalmassá tesznek? Mert, ha nem, akkor (és ezt nem sértésnek szánom); többet ártasz, mint használsz - mind a chef-nek, aki nem azt a teljesítményt kapja, amire szüksége lenne mind magadnak, aki majd belepusztul egy olyan munkába, ami nem neki való.


***


Ha Te azt érzed, hogy minden meg van benned, ami a munkához kell és mások is így látják, akkor lehet, hogy simán arról van szó, hogy a chef ilyen természetű. Mint, amikor egy irodában Firefox-ot használsz, majd a főnök elzeng egy ódát a Chrome-ról, cs.szeget, hogy miért nem használod azt és a végén le is teremt, hogy most miattad leállt a munka a Te oldaladról 5-10 percre, amikor Ő volt az, aki a bolhából csinált cirkuszi elefántot.


Ismétlem, mivel írod "már semmihez se merek nyúlni ", jobb, ha nem maradsz abban a környezetben, mert a folyamatos stresz tényleg károkat okoz; így javaslom, hogy nézz körbe más helyeken, jelentkezz és itt mondj fel, ha Te is és mások is alkalmasnak találnak Téged, mint szakácsot.

2018. dec. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ne foglalkozz vele.Mindenhol vannak illen.emberek
2019. jan. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!