Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan kellene azt kezelnem,...

Hogyan kellene azt kezelnem, ha a főnököm nem reagál az emailemre?

Figyelt kérdés
Többször emailben küldök visszajelzést, vagy kérdéseket a nekem kiosztott feladatokkal kapcsolatban a főnökömnek. Ő többször van, hogy nem reagál rá, se szóban se írásban. Viszont többször le lettem cseszve, hogy nem végzek a feladataimmal, de sokszor azon akad el, hogy a főnök nem válaszol az emailre nem ad további iránymutatást. Így is kitöltöm a munkaidőmet más feladatokkal, tehát ritkán unatkozom a melóban. Viszont ez a hozzáállás zavar engem. Van, hogy ő kér valamit, és akkor én oldjam meg azonnal, és foglalkozzak az ő kérésével, ő meg a nagyobb lélegzetű problémáimmal kapcsolatos kérdésekre nem ír semmit vissza, és néha azon állnak feladatok.

2022. jan. 11. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azért nem reagál, mert el se olvassa.
2022. jan. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én főnököm is ilyen. Már elengedtem. Nem írok neki semmit. Már nem is köszönünk egymásnak. Leszarom, amit tudok megcsinálom, amit nem, úgy marad.
2022. jan. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
És ki csesz le amúgy? Ugyanez a főnök, aki nem válaszol?
2022. jan. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, ő.
2022. jan. 11. 19:15
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Általában az van, hogy a főnökök el vannak halmozva 1000-2000-3000 levéllel.

Könnnyen lehet, hogy el sem olvasta, csak később ér oda.


Egyébként

a. miét nem kérdezel rá, hogy miért nem válaszol? Annak függvényében lehetne talán egy megoldást találni

b Van más kolléga aki meg tudja válaszolni ezeket? (Operatív dolgokkal inkább más kollégát érdemes keresni)

c.) ha még mentorálni/iránymutatás kell, és ő nem jelölt ki neked senkit, akkor ha magától nem látja ezt, hogy kéne, beszélj vele erről, és kérd, hogy egy kis ideig tervezzetek be pár alkalomra fix időpontra( mondjuk péntekenként- vagy kéthetente péntekre coach jellegű meetingeket.


Ezekre a meetingekre te pedig gyűjtsd össze neki a kérdéseidet, elakadásaidat.

2022. jan. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok: nekem így csinálta a legutóbbi főnököm. :)


Ha meg lexarja, xard le te is. :D

2022. jan. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Némi önállóságot vár el. Lehet, h olyan kérdésekkel, kérésekkel zaklatod melyben egyedül kellene döntened. (?)
2022. jan. 12. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

kölcsönösem lexarjuk egymást a főnökkel

és mindkettőnknek így a legjobb

2022. jan. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!