Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire sűrűn fordul elő a...

Mennyire sűrűn fordul elő a való életben, hogy valakit visszahívnak egy volt munkahelyére?

Figyelt kérdés
én eddig élő példát nem ismertem rá, itt olvasgatok erről néha...

2022. jan. 12. 10:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Velem. 2x. Előtte mindkét helyen én mondtam fel.
2022. jan. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak annyit mondtak a főnökeim amikor felmondtam, hogy ha úgy alakulna, bármikor visszamehetek.
2022. jan. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
A fiamat a elmúlt héten 2x hívták fel a volt munkahelyéről, hogy menjen vissza. Pedig mindent felszámolt abban a városban, új helyen dolgozik, ők is tudják.
2022. jan. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

Velem eddig 4 esetben 2-szer fordult elő, hogy visszavártak, a legutóbbinál még a nagyfőnök is keresett telefonon többször, hogy milyen feltételekkel mennék vissza.

De nem megyek, mert oka volt, hogy váltottam.

2022. jan. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem múlt héten telefonáltak, hogy nem mennék-e vissza. Előző munkahelyemen több ilyen példa is volt.
2022. jan. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Velem 3x fordult elő,egyik esetben könyörögtek személyesen is hogy menjek vissza akár 4x-es fizuért mert különben becsődölnek (be is csődöltek), természetesen nem mentem vissza egyik helyre sem.


Amúgy az ilyen visszahívogatással iszonyatosan vigyázni kell, könnyen előfordulhat hogy megakarnak szívatni.

2022. jan. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
32%
Nagyon felesleges kérdés! (Ugyanis nagyon függ az adott cég munkaeröhiányátol, az ágazat gazdasági helyzetétöl stb.)
2022. jan. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Kiléptem és elég balhés volt a távozás mert nem akartak kifizetni.

Érveltem kifizettek.

Vállalkozást alapítottam ami működik fejlődik.

A távozás után 1,5 évvel felhívtak hogy dolgoznék e nekik?

Természetesen nem mert ez csapda is lehet,másfelöl tényleg nincs a munkájukra szükségem.

Egyébbként engem jól megfizettek azon a helyen egy rossz szavam nem lehet a volt főnökömre.(kivéve amikor felmondtam)

2022. jan. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%

#6

Hogy tudnak megszívatni?

Arra gondolsz, hogy felmondasz az új helyeden és mégsem vesznek vissza vagy rögtön kirúgnak?

Vagy megtartanak, csak nem fogod jól érezni magad?

2022. jan. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

#9

Mindkettő benne van a pakliban, de még akár olyan kártérítéssel járó (mármint amit a visszahívott munkás fizet) balhéba is belevonhatnak amiben akár milliókat kell később kifizetni.


Igazából a visszahívó munkáltató fantáziáján/tudásán múlik a dolog hogy hogy szívat meg.

2022. jan. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!