Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehet megoldani az állás...

Hogy lehet megoldani az állás melletti állásinterjúra járkálást? Hogy és leginkább mikor menjek ha 17hkor végzek? És 9kor kezdek? se 9 előtt se 17h után nem fogadnak sehol

Figyelt kérdés
A közlekedés maga is 1-1 óra, vagyis mondjuk 18ra tudnék odaérni bárhova is
2022. jan. 12. 12:06
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
90%

Írtunk több megoldást is, egyik se jó. Akkor milyen választ vársz?

Velem eddig mindig készségesek voltak, több interjú-időpont közül választhattam, és egyik se másnap volt. Ha veled bunkók és tegnapra hívnak be, akkor sajnálom.

Amúgy még egy opció, hogy halmozz fel pár havi tartalékot, mondj fel és utána járj interjúkra. Ennél több opció szerintem már nem létezik...

2022. jan. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
95%

Bekamuzod az orvosnak hogy megy a hasad el sem tudsz indulni stb

Vagy ha felhiv a cég állásinterju miatt megmondod hogy sajnos dolgozol és csak hétvégén vagy késő este jó neked vagy korán reggel

Van ahol rugalmasak és belemennek mert tudják hogy dolgoznak az emberek...

Vagy felmondasz, elmész 3 hónap álláskeresőira a munkanélkülibe és 3 hónap alatt szerzel valami munkát.

Vagy maradj ott ahol vagy...

2022. jan. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
91%

"Na de már bocs, az nem rajtam áll! Nem én döntöm el, megyek amikorra hívnak. Ha variálok, köszönik és hívják a következőt, nekem meg annyi.

Nem így van?"

De nem ám. Normális helyen, értékes munkaerő esetében legalábbis nem. Persze ha gyárba készülsz operátornak, akkor lehet, hogy így működik, azt a világot nem ismerem. De azért tisztességes munkahelyen alap, hogy egyeztetik az emberrel az időpontot, és a reggel 8 óra a legtöbb helyen szokott működni.

2022. jan. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:

„és a reggel 8 óra a legtöbb helyen szokott működni.“


Na az nekem már ugrott mert 9kor kezdek és a közlekedés meg az interjú maga is idő.

Vagyis ha 1 ó a közlekedés és 0,5 ó az interjú az máris alsó hangon másfél. Alsó hangon.

2022. jan. 12. 12:40
 15/40 anonim ***** válasza:
95%
Te úgyis csak a kifogásokat keresed, ott maradsz örökre ahol most vagy.
2022. jan. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
92%

Akkor megmondod hogy 7re tudsz menni, vagy szólsz a munkahelyeden, hogy késni fogsz, vagy nem szólsz és megmondod hogy elaludtál, vagy megmondod annak a cégnek ahova állásinterjura mennél hogy neked Xy nap lenne jó és addigra kérsz 1 szabadnapot.

Nem hiszem el hogy ennyire nem vagy kreatív.

Komolyan mondom inkább maradj ahol vagy. Szörnyen problémás Vagy.

2022. jan. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:

nem kifogás csak a gyakorlati oldal...


táppénz? csőtörés behazudása? hasmenés 2 naponta? szóval hazudjak hazudjak és hazudjak?


úgy hetente 3x? mert ha interjúkra járkálok ennyi lesz...


Nme feltűnő ez egy csöppet?

2022. jan. 12. 12:45
 18/40 anonim ***** válasza:
92%

Balu, ahova téged hajlandók felvenni, az mindenütt egyforma, emiatt ráérsz akkor interjúzni, amikor az aktuális munkahelyed csődöt mond. Nem vagy jól képzett, nem vagy okos, nem értékes a tudásod, bármikor pótolható a munkád, nyilván egy ilyen emberhez nem alkalmazkodik egy cég. Hozzám alkalmazkodtak, mert értékes a tudásom.

De tényleg hozhatnál már valami új sztorit, mert ez uncsi, nemrég volt a másik ugyanilyen kérdésed. Nem is tudom, lehetne most valami kismama, vagy meleg főnök, vagy egy kutyát akarnak alkalmazni helyetted...

2022. jan. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:

"hogy neked Xy nap lenne jó"


és melyik helyen megy ez így hogy NEKEM mi jó? Nekik mi jó, a a kérdés. Ha így kezdem hogy nekem mi jó, már köszönnek is el.

2022. jan. 12. 12:50
 20/40 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem maradj ahol vagy
2022. jan. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!