Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Családbarát munkahely a...

Családbarát munkahely a valóságban miért nem az?

Figyelt kérdés
Az embernek a munka közben lepereg az egész élete, mert egyfolytában jönni kell. Hiába akar dolgozni valaki, csak kiszolgáltatott mások számára. Erről szól az élet, ne legyen kapcsolata, sem a munkahelyen kívüli élete senkinek?
2022. jan. 13. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Nem láttam még egy munkahely alá írva sem, hogy családbarát, ennek ellenére mindig csak és kizárólag a munkaidőmként megadott sávban dolgoztam, a megadott ideig és azonnal felmondtam, amint valaki helyettem akart rendelkezni a többi időmmel.
2022. jan. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert mindenféle rébuszokban beszélő őrültet felvesznek dolgozni.
2022. jan. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
96%

Hát ezt én is megszívtam egyszer: a nagy, családbarát PR kisvideóval hencegő multi ( ami 2éve készült) ma már semmit nem takar a valóságból, sőt..


Mindenki kiégett, túlhajszolt, nem tartják tiszteletben az idődet, ömlött a xar, megnőtt ezek miatt a fluktuáció, a stressz..


A régi helyem nem hirdetett ilyeneket, ők mégis nagyon rugalmasak és családbarátok voltak, sok szabadidőm volt ott..

2022. jan. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A külső társadalmi nyomás tulajdonképpen kikényszerítette a CSR stratégiát, vagyis Corporate social responsibility szemléletet, így olyanok is felszállnak napjainkban a CSR vonatra akik nem is gondolják komolyan. Ez nem más, mint társadalmi, környezeti, gazdasági felelősségvállalás jogszabályi kötelezettségeken túl, kiterjedhet vállalaton belüli és kívüli dimenziókra, tipikusan belső CSR kitűzés lehet a kérdésben is elhangzó családbarát munkahely. A CSR stratégiával az a gond, hogy alapvetően nem veszik komolyan, csupán látszatát tartják fent, használata hátterében valójában profitmaximalizálás és haszonszerzés áll mintsem családbarátság, vagy magánélet-munkahely közötti egyensúlyteremtés.
2022. jan. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!