Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi lenne az a cselekedet, ami...

Mi lenne az a cselekedet, ami a munkahelyeden változtatna a helyhez kapcsolodó megìtélèseden?

Figyelt kérdés

Pl. A tulaj csak a dolgozókat tartanà szem előtt. (Az alkalmazottak termelik ki a hasznot, nèlkülük nem is működne a cèg. Ha nincs beleszólásuk a dolgok alakulásàba, nincs értèkelve a munkájuk, nem azt kapjàk, amit megérdemelnek, akkor hogy menjen jól a szekér?)

Mindenki a saját nèzőpontját ìrja le.


2020. nov. 26. 23:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Én felmondtam, pont azért, mert nem láttam semmi pluszt a helyben. Ez kb. 1 éve volt, azóta sem változott semmi.

- Nem volt prémium, csak a prémium ígérete.

- A főnök sokszor mindenbe belekötött.

- Sokszor nem értékelték a tényleges munkát. Volt, aki sok dolgot csinált és többet vártak volna el, más meg alig valamit. És anyagiakban nem lehetett érezni a különbséget, sőt, fordított volt a helyzet. (Nem iroda vs gyári meló jellegű dologról van szó, hanem tök hasonló munkáról.)

- Ami nálam a végén betette a kaput, hogy én is sokkal többet dolgoztam, kértem emelést, de nem kaptam. Sőt, még fel is háborodott a vezetőség. Szépen elköszöntem. (A sztorihoz hozzátartozik, hogy olyanok is felháborodtak az én béremelésigényemen, akik munkája kimerül egy zöld gomb nyomkodásában és úgy érzik, hogy ők nagyon tudnak mindent. Nekem pedig, nagyon nem csak azt kellett csinálnom. A végén már kedvem sem volt ilyen emberek között lenni.)

2020. nov. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a főnök nem lenne annyira nagyon engedékeny egyes defektes munkatársával.
2020. nov. 27. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak a munkabér a baj. Kevés is és bejelentve sincs teljesen.
2020. nov. 27. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem csak a vezetői hozzáállás számít, számít a munkatársaim hozzáállása, egysége is. Ha megy a fúrás, egymás hátráltatása, stb. akkor számomra nincs maradás.

Vezetői viszonylatban a reális megítélést tartom fontosnak, a megfelelő vállalati kultúra kialakítását (adok is, kapok is, win-win elv), a rendszeres (reális) értékeléseket, a támogató munkavégzést és a bizalmat.

Ha ezek valamelyike erősen kibillen, vagy kilóg/nincs/sosem volt, akkor a stabilitás felborul (szerintem), vagy éppen sosem tapasztalták meg a munkavállalók.

2020. nov. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
140 iq-val nehéz nem agyatlanok között dolgozzak ezért mind megszoktam az összes támadásukat. Lepereg rólam, még nincsenek azon a szinten, hogy egyenesen támadjanak, mert abból úgyis csak vereség lenne.
2020. dec. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!